Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 50-НС
Силистра, 01.03.2021
ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Ситово, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове, при произвеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г.
Постъпило e предложение от Кмета на община Ситово с вх. № 0036-НС/26.02.2021 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 22.02.2021 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии, както и коалиция, която има избрани с нейната кандидатска листа членове на Европейския парламент от Република България, но не са парламентарно представена за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Алфатар.
Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации на 22.02.2021 г.
Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Ситово.
С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4, във връзка с чл. 91, ал.8 от Изборния кодекс, както и Решение № 2062-НС 16.02.2021 г. и Решение № 2111-НС 18.02.2021 г. на ЦИК, свое Решение № 17-НС от 17.02.2021 г. , Решение № 19-НС от 19.02.2021 г. и Решение № 20-НС от 20.02.2021 г. на РИК - Силистра
Р Е Ш И:
|
С И К 203200601 |
с.Ситово, ул. Трети март №76, НЧ „Христо Смирненски" 1940 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Радка Здравкова Карарадова |
2 |
Зам. Председател |
Божана Калчева Дончева |
3 |
Секретар |
Соня Атанасова Дончева |
4 |
Член |
Гергана Венциславова Кулева |
5 |
Член |
Величка Тодорова Петрова |
6 |
Член |
Ерхат Екрем Мустафа |
7 |
Член |
Вероника Пламенова Енчева |
8 |
Член |
Йорданка Желева Дойчева |
9 |
Член |
Недка Хараламбиева Бъчварова |
|
|
|
|
С И К 203200602 |
с.Босна, ул."Първа" , Автоспирка |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Нудрет Исмаил Кортелова |
2 |
Зам. Председател |
Чавдар Стоянов Ченев |
3 |
Секретар |
Дарина Жекова Иванова |
4 |
Член |
Мустафа Сами Юсеин |
5 |
Член |
Веселка Здравкова Георгиева |
6 |
Член |
Джейлян Бехар Али |
7 |
Член |
Детелина Великова Димитрова |
|
|
|
|
С И К 203200603 |
с.Гарван, ул."Първа" №14, НЧ"Димитър Полянов" 1870 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Галина Георгиева Ангелова |
2 |
Зам. Председател |
Нела Господинова Стоянова |
3 |
Секретар |
Гинка Атанасова Маклиева |
4 |
Член |
Веселин Петров Неков |
5 |
Член |
Седат Хасан Мустан |
6 |
Член |
Наталия Здравкова Тодорова |
7 |
Член |
Здравко Руменов Йорданов |
|
|
|
|
С И К 203200604 |
с.Добротица, ул."Добруджа"№18/ Клуб на инвалида |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Елза Русева Йоргова |
2 |
Зам. Председател |
Невяна Начева Неделчева |
3 |
Секретар |
Неджля Рушидова Захариева |
4 |
Член |
Пламен Йорданов Йорданов |
5 |
Член |
Росица Иванова Петрова |
6 |
Член |
Есин Ибрахим Мюсрефова |
7 |
Член |
Евгени Евгениев Георгиев |
|
|
|
|
С И К 203200605 |
с.Ирник, ул."Трета" №3,КМЕТСТВО |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Димитър Николов Христов |
2 |
Зам. Председател |
Веселин Миленов Стоянов |
3 |
Секретар |
Елис Бахтиар Шабан |
4 |
Член |
Мелиса Димитрова Захариева |
5 |
Член |
Хюлия Мюмюн Осман |
6 |
Член |
Здравко Петров Петров |
7 |
Член |
Мелиса Кенан Шефкъ |
|
|
|
|
С И К 203200606 |
с.Искра, ул."Образцова" №22, ОУ "Стефан Караджа" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Шерафетин Февзи Исмаил |
2 |
Зам. Председател |
Камен Маринов Дойчев |
3 |
Секретар |
Кремена Борисова Москова |
4 |
Член |
Валерия Петрова Пецова |
5 |
Член |
Лиляна Стоянова Борисова |
6 |
Член |
Валерия Иринова Крумова |
7 |
Член |
Валентин Славов Ангелов |
8 |
Член |
Ненко Георгиев Русев |
9 |
Член |
Снежана Радева Георгиева |
|
|
|
|
С И К 203200607 |
с.Искра, ул."Образцова" №22, ОУ "Стефан Караджа" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Адил Реджеб Адил |
2 |
Зам. Председател |
Георги Валентинов Гърдев |
3 |
Секретар |
Нелин Незир Адем |
4 |
Член |
Мелихат Раданова Юсеинова |
5 |
Член |
Татяна Иванова Неделчева |
6 |
Член |
Анна-Мария Атанасова Драгоева |
7 |
Член |
Венета Петрова Атанасова |
8 |
Член |
Красимира Преславска Николова |
9 |
Член |
Божидар Кръстилев Бъчваров |
|
|
|
|
С И К 203200608 |
с.Искра, ул."Звездел" № 3, НЧ"Бачо Киро-1943" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Димитър Иванов Димитров |
2 |
Зам. Председател |
Серхат Мюждат Изет |
3 |
Секретар |
Марияна Лъчезарова Савова |
4 |
Член |
Себат Вели Алид |
5 |
Член |
Кремена Атанасова Кирилова |
6 |
Член |
Ангелинка Иванова Русева |
7 |
Член |
Шенгюл Февзи Адем |
8 |
Член |
Божана Калчева Дончева |
9 |
Член |
Лютфи Селим Арон |
|
|
|
|
С И К 203200609 |
с.Любен и с. Ястребна, НЧ „Стефан Караджа" 1963 , ул."Първа" №3 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Никола Йорданов Йорданов |
2 |
Зам. Председател |
Гергана Петрова Георгиева |
3 |
Секретар |
Сания Мустафа Юсуф |
4 |
Член |
Неше Бейджет Мустафа |
5 |
Член |
Бейнур Фикрет Зекеря |
6 |
Член |
Мануела Петкова Шопова |
7 |
Член |
Стефан Василев Ташков |
8 |
Член |
Димитър Великов Гицов |
9 |
Член |
Инна Петрова Илиева |
|
|
|
|
С И К 203200610 |
с.Нова Попина, ул."Първа" №16, Кметство |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Йовка Иванова Траянова |
2 |
Зам. Председател |
Айгюл Халил Мустафа |
3 |
Секретар |
Полина Здравкова Тодорова |
4 |
Член |
Невена Георгиева Атанасова |
5 |
Член |
Иванка Панчева Василева |
6 |
Член |
Алекс Найденов Колев |
7 |
член |
Венелин Тодоров Чукоев |
|
|
|
|
С И К 203200611 |
с.Поляна, ул."Първа" №35А клуб на с.Поляна |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Красимира Георгиева Калинова |
2 |
Зам. Председател |
Костадинка Тончева Костадинова |
3 |
Секретар |
Яница Калоянова Костадинова |
4 |
Член |
Габриела Ангелова Йорданова |
5 |
Член |
Айлин Наил Ибрям |
6 |
Член |
Цветелина Маринова Митева |
7 |
Член |
Мария Георгиева Лазарова |
|
|
|
|
С И К 203200612 |
с.Попина, ул."Първи май"№76, НЧ „Н.Й.Вапцаров" 1940 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Силвия Димитрова Балканджиева |
2 |
Зам. Председател |
Дияна Йорданова Йовчева |
3 |
Секретар |
Ивелина Здравкова Костадинова |
4 |
Член |
Йордан Ангелов Йорданов |
5 |
Член |
Джанер Джевдетов Неждетов |
6 |
Член |
Елка Радева Славова |
7 |
Член |
Юлка Димитрова Върбанова |
|
|
|
|
С И К 203200613 |
с.Слатина, ул. "Втора" №2, Народно читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Николета Стоянова Иванова |
2 |
Зам. Председател |
Надежда Русева Тодорова |
3 |
Секретар |
Мирослава Колева Тодорова |
4 |
Член |
Атанаска Йовчева Ченева |
5 |
Член |
Нермин Маим Шукри |
6 |
Член |
Иван Стоянов Иванов |
7 |
Член |
Надежда Русева Тодорова |
|
Име, презиме, фамилия |
Полит. партия или коалиция |
1 |
Марийка Ченкова Стоянова |
БСП за България |
2 |
Борис Иванов Тодоров |
ГЕРБ |
3 |
Бахтишен Руфи Шакир |
ГЕРБ |
4 |
Емине Якубова Шевкед |
ГЕРБ |
5 |
Мерлин Ахмед Самиева |
ГЕРБ |
6 |
Юлиян Миленов Чавдаров |
ГЕРБ |
7 |
Цветелинка Ангелова Добрева |
ГЕРБ |
8 |
Амир Бейнур Фикрет |
ГЕРБ |
Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.
Председател: Марияна Борисова Чобанова
Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин
* Публикувано на 01.03.2021 в 19:39 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Неизползвани бюлетини при произвеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г.
относно: Сигнал от Вяра Емилова Йорданова – кандидат от КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“
относно: Сигнал от Вяра Емилова Йорданова – кандидат от КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“