Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 51-НС
Силистра, 01.03.2021
ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Дулово за произвеждане на избори за народни представители на 04 април 2021 г. в 20 избирателен район – Силистренски
В Районна избирателна комисия Силистра е постъпило писмо с вх. № 0027/ 25.02.2021 год. от кмета на община Дулово, към което са приложени документи за назначаване на СИК на територията на община Дулово.
От приложения Протокол от 21.02.2021 г. е видно че при проведените при кмета на община Дулово консултациите не е постигнато съгласи , поради което назначаването на секционните комисии следва да бъде извършено по реда на чл.91, ал.12 от ИК, по предложенията на партиите.
Пристъпвайки към разглеждане на предложенията на партиите и коалициите за поименен състав на секционните комисии, както и за предложенията на партиите за разпределение на длъжностите в комисията, РИК Силистра констатира следното:
Предложенията на участниците в консултациите съдържат необходимата информация, представени са и списъци на резервните членове.
Ето защо РИК - Силистра извърши разпределение на местата в ръководния и членския състав, съобразно разпределения общ брой на местата в секционните избирателни комисии между партиите и коалициите на територията на община Дулово по Методическите указания, Приложение към Решение №2062-НС от 16.02.2021 г. на ЦИК, определени в решения №19- НС от 19.02.2021 и №20-НС от 20.02.2021 г. на РИК Силистра.
Предвид изложеното и на основание: чл. 72, ал. 1, т. 4 от ИК във връзка с чл. 89, ал. 1 от ИК и чл.91, ал.12 от ИК , Решение № 2062-НС от 16.02.2021 г. на ЦИК и Решения № 19- НС/19.02.2021 г. и № 020- НС/ 20.02.2021 г. на РИК– Силистра, Районна избирателна комисия- Силистра,
РЕШИ:
2. |
|
|
|
С И К 201000401 |
гр. Дулово, ул. "Александър Стамболийски" № 20, ЦДГ № 1 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мария Николова Ангелова |
2 |
Зам.-председател |
Христо Вълчев Димов |
3 |
Секретар |
Деница Георгиева Чакърова |
4 |
Член |
Богдана Иванова Станева |
5 |
Член |
Добринка Димитрова Никова |
6 |
Член |
Желка Петрова Неделчева |
7 |
Член |
Радка Цветкова Русева |
8 |
Член |
Айваз Хикмет Чакър |
9 |
Член |
Минка Йорданова Георгиева |
|
|
|
|
С И К 201000402 |
гр. Дулово, ул. "Васил Левски" № 17, ОУ "Христо Смирненски" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Нели Иванова Добрева |
2 |
Зам.-председател |
Анка Христова Георгиева |
3 |
Секретар |
Ирина Златева Неделчева |
4 |
Член |
Венелина Стойчева Камберлийска |
5 |
Член |
Станимир Илиев Енев |
6 |
Член |
Станка Йорданова Петрова |
7 |
Член |
Ажда Ергин Халил |
8 |
|
|
|
|
|
|
С И К 201000403 |
гр. Дулово, ул. "Иван Вазов" № 1, Бюро по труда |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Елена Руменова Трендафилова- Рибитва |
2 |
Зам.-председател |
Станка Йорданова Илиева |
3 |
Секретар |
Надежда Тодорова Христова |
4 |
Член |
Теменужка Тодорова Великова |
5 |
Член |
Димитричка Василева Стефанова |
6 |
Член |
Мария Петрова Спасова |
7 |
Член |
Ивелина Иванова Янева |
8 |
Член |
Валентина Димитрова Кунева |
9 |
Член |
Левент Яшар Рамадан |
|
|
|
|
С И К 201000404 |
гр. Дулово, ул. "Васил Левски" № 19, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Силвия Огнянова Ангелова |
2 |
Зам.-председател |
Радка Димитрова Камберлийска |
3 |
Секретар |
Йовка Вълчева Тодорова |
4 |
Член |
Галина Димитрова Георгиева |
5 |
Член |
Марийка Богданова Минкова |
6 |
Член |
Саффет Шакирова Александрова |
7 |
Член |
Василка Димитрова Димитрова |
8 |
Член |
Билхан Ахмед Алиш |
9 |
Член |
Александър Каменов Иванов |
|
|
|
|
С И К 201000405 |
гр. Дулово, ул. "Кирил и Методий" № 3, СОУ "Васил Левски" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мариела Милкова Дачева |
2 |
Зам.-председател |
Недка Стоянова Николова |
3 |
Секретар |
Йорданка Василева Кралева |
4 |
Член |
Костадинка Костова Христова |
5 |
Член |
Цветалина Христова Беронова |
6 |
Член |
Снежанка Тодорова Тодорова |
7 |
Член |
Халил Салим Мехмед |
8 |
Член |
Димитричка Тодорова Крумова |
9 |
Член |
Даниела Николова Христова |
|
|
|
|
С И К 201000406 |
гр. Дулово, ул. "Арда" № 10, ЦДГ № 5 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Румяна Желева Калева |
2 |
Зам.-председател |
Жулиета Костадинова Петрова |
3 |
Секретар |
Ердинч Неждет Рушид |
4 |
Член |
Росица Велева Петрова |
5 |
Член |
Дочка Колева Матева |
6 |
Член |
Керанка Мирева Чакърова |
7 |
Член |
Иванка Стоянова Тодорова |
8 |
Член |
Румяна Тодорова Тодорова |
9 |
Член |
Недялка Крумова Николава |
|
|
|
|
С И К 201000407 |
гр. Дулово, ул." Св.св.Кирил и Методий" №11,НСУ( бивше ученическо общежитие) |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Костадинка Николова Димитрова |
2 |
Зам.-председател |
Митко Михайлов Тодоров |
3 |
Секретар |
Ганка Минкова Лазарова |
4 |
Член |
Катина Ганчева Димитрова |
5 |
Член |
Данка денева Златева |
6 |
Член |
Грета Живкова Стоянова |
7 |
Член |
Елис Лютфи Осман |
8 |
Член |
Христо Христов Тодоров |
9 |
Член |
Таня Енчева Енчева |
|
|
|
|
С И К 201000408 |
гр. Дулово, ул. "Шуменско шосе" № 120 А, Пенсионерски клуб |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Миглена Костова Иванова |
2 |
Зам.-председател |
Йорданка Николова Николова- Тодорова |
3 |
Секретар |
Зюхре Джевдет Хасан |
4 |
Член |
Айхан Сами Муса |
5 |
Член |
Пресиян Димитров Петров |
6 |
Член |
Велика Димитрова Желева |
7 |
Член |
Тюркян Митхат Акиф- Шайп |
8 |
Член |
Красимир Петров Крумов |
9 |
Член |
Стойка Илиева Димова |
|
|
|
|
С И К 201000409 |
с. Черник, ул. "Шести май" № 49, ЦДГ |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Гюлхам Мехмед Хамид |
2 |
Зам.-председател |
Стефка Атанасова Кунева |
3 |
Секретар |
Ширин Шефкет Бейти |
4 |
Член |
Севгюл Исмаил Юсеин |
5 |
Член |
Серихан Сейхан Сюлейман |
6 |
Член |
Росица Стефанова Вълчева |
7 |
Член |
Илия Тодоров Георгиев |
8 |
Член |
Нурсевен Митхат Борисова |
9 |
Член |
Недялка Крумова Николова |
|
|
|
|
С И К 201000410 |
с. Черник, ул. "Еделвайс" № 2, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Хаят Сали Садък |
2 |
Зам.-председател |
Милена Димова Петкова |
3 |
Секретар |
Ангел Колев Митев |
4 |
Член |
Ибрахим Демир Муртаза |
5 |
Член |
Айбен Алибрам Муса |
6 |
Член |
Джелил Али Джелил |
7 |
Член |
Марина Иванова Маринова |
8 |
Член |
Мергюл Мехмед Рамис |
9 |
Член |
Милена Димова Петкова |
|
|
|
|
С И К 201000411 |
с. Черник, ул. "Детелина" № 23, ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мюрвет Мустафа Хасан |
2 |
Зам.-председател |
Гергана Желева Недева |
3 |
Секретар |
Джемил Исмет Яшар |
4 |
Член |
Анифе Юсуф Ахмед |
5 |
Член |
Донка Атанасова Пенева |
6 |
Член |
Петко Райнов Петков |
7 |
Член |
Веселина Атанасова Бойчева |
8 |
Член |
Иванка Иванова Неделчева |
9 |
Член |
Леман Басри Ахмедов |
|
|
|
|
С И К 201000412 |
гр. Дулово, ул. "Розова долина" № 37, МБАЛ ЕООД |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Севджихан Хюсеин Зейнал |
2 |
Зам.-председател |
Елица Андонова Николова |
3 |
Секретар |
Мария Русева Стоянова |
4 |
Член |
Александра Светлинова Лечева- Ангелова |
5 |
Член |
Росица Иванова Димитрова |
6 |
Член |
Рахим Халил Салим |
7 |
Член |
Пенка Георгиева Иванова |
|
|
|
|
С И К 201000413 |
с. Водно, ул. "Първа" № 36, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Хайредин Вайдин Мехмед |
2 |
Зам.-председател |
Димитър Славов Желязков |
3 |
Секретар |
Ергин Сами Халил |
4 |
Член |
Гюсевим Ахмед Тефик |
5 |
Член |
Мехти Февзи Селим |
6 |
Член |
Димитричка Великова Тодорова |
7 |
Член |
Христо Насков Пенчев |
8 |
Член |
Алтънай Исмет Кемал |
9 |
Член |
Десислава Петрова Колева |
|
|
|
|
С И К 201000414 |
с. Черковна, ул. "Седма" №29, Кметство |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Динчер Муртаза Адил |
2 |
Зам.-председател |
Тодор Ангелов Димитров |
3 |
Секретар |
Емил Ангелов Костадинов |
4 |
Член |
Изел Ашкън Юсуф |
5 |
Член |
Бирхан Бирджан Ремзи |
6 |
Член |
Мария Кънева Колева |
7 |
Член |
Минка Костадинова Дечева |
8 |
Член |
Митхат Мудин Аптула |
9 |
Член |
Ахмед Рамадан Тахир |
|
|
|
|
С И К 201000415 |
с. Грънчарово, ул. "Първа" № 53, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Ангел Господинов Ангелов |
2 |
Зам.-председател |
Анка Станчева Стоянова |
3 |
Секретар |
Христина Вълчева Петрова |
4 |
Член |
Ангел Андонов Ангелов |
5 |
Член |
Иван Неделчев Петров |
6 |
Член |
Александър Велев Антонов |
7 |
Член |
Сехер Ерол Али |
|
|
|
|
С И К 201000416 |
с. Прохлада, ул. "Първа" №23, Кметство |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Росен Веселинов Серафимов |
2 |
Зам.-председател |
Елена Станева Христова |
3 |
Секретар |
Иван Борисов Койчев |
4 |
Член |
Вежди Вадет Ахмед |
5 |
Член |
Юзеир Севдим Бехчет |
6 |
Член |
Георги Братоев Георгиев |
7 |
Член |
Димиртър Асенов Демиров |
|
|
|
|
С И К 201000417 |
с. Златоклас, ул. "Първа" № 29, Кметство |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Тамер Назиф Осман |
2 |
Зам.-председател |
Христофор Костов Куртев |
3 |
Секретар |
Федат Фахредин Рашид |
4 |
Член |
Ридван Кямил Адил |
5 |
Член |
Севдим Ариф Мустафа |
6 |
Член |
Пантелей Тодоров Димов |
7 |
Член |
Ижлян Ерджан Назми |
8 |
Член |
Сузан Шабан Юнуз |
9 |
Член |
Айгюл Дургут Ахмед |
|
|
|
|
С И К 201000418 |
с. Колобър, ул. "Първа" № 45, Читалище - Заседателна зала |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Сейхан Реват Халил |
2 |
Зам.-председател |
Ваня Стоянова Неделчева |
3 |
Секретар |
Милена Георгиева Василева |
4 |
Член |
Кирчо Иванов Великов |
5 |
Член |
Елизабета Микова Иванова |
6 |
Член |
Хайрия Мехмед Халид |
7 |
Член |
Гюлтен Рушид Юсуф |
8 |
Член |
Марина Георгиева Спирова |
9 |
Член |
Севинч Халим Ахмед |
|
|
|
|
С И К 201000419 |
с. Межден, ул. "Стефан Караджа" № 1, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Димитричка Иванова Денева |
2 |
Зам.-председател |
Йордан Кириловв Йорданов |
3 |
Секретар |
Гинка Василева Димитрова |
4 |
Член |
Мима Михайлова Желева |
5 |
Член |
Милена Господинова Иванова |
6 |
Член |
Ревасие Махмуд Димитрова |
7 |
Член |
Гинка Иванова Григорова |
8 |
Член |
Мюбера Юсеин Назиф |
9 |
Член |
Димитър Георгиев Пехливански |
|
|
|
|
С И К 201000420 |
с. Върбино, ул. "Първа" № 2, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Стефан Стойчев Стефанов |
2 |
Зам.-председател |
Станю Станчев Христов |
3 |
Секретар |
Снежанка Георгиева Стоянова |
4 |
Член |
Марина Геориева Дочева |
5 |
Член |
Атанас Стойчев Камберлийски |
6 |
Член |
Марияна Маринова Йорданова |
7 |
Член |
Севгюл Ремзи Хамза |
|
|
|
|
С И К 201000421 |
с. Полковник Таслаково, ул. "Първа" № 30, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Нуртен Мехмед Мустафа |
2 |
Зам.-председател |
Иван Димитров Иванов |
3 |
Секретар |
Ресми Рамис Осман |
4 |
Член |
Мехтаб Мухсин Мухсин |
5 |
Член |
Сибел Нури Мехмед |
6 |
Член |
Николай Илиев Ангелов |
7 |
Член |
Димитър Петров Димитров |
8 |
Член |
Румяна Димитрова Христова |
9 |
Член |
Генчай Рефик Лютфи |
|
|
|
|
С И К 201000422 |
с. Козяк, ул. "Първа" № 35, Кметство - Пенсионерски клуб |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Здравка Николаева Димитрова |
2 |
Зам.-председател |
Дарина Георгиева Рачева |
3 |
Секретар |
Ивелина Добрева Добрева |
4 |
Член |
Светослав Василев Георгиев |
5 |
Член |
Димо Стоянов Димов |
6 |
Член |
Веселина Станева Станева |
7 |
Член |
Георги Ваилев Георгиев |
|
|
|
|
С И К 201000423 |
с. Поройно, ул. "Втора" № 31, Ритуална зала |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Гюлсевер Ахмед Расим |
2 |
Зам.-председател |
Валентин Борисов Димитров |
3 |
Секретар |
Гюлдихан Салим Сали |
4 |
Член |
Бехчет Яшар Хюсеин |
5 |
Член |
Сейфи Февзи Али |
6 |
Член |
Пенка Иванова Таскова |
7 |
Член |
Йорданка Димитрова Балканска |
8 |
Член |
Лора Тодорова Радева |
9 |
Член |
Неджля Неджмидин Ахмед |
|
|
|
|
С И К 201000424 |
с. Раздел, ул. "Първа" № 9, Кметство - Пенсионерски клуб |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Нуртен Матем Мустафа |
2 |
Зам.-председател |
Евдоки Георгиев Стасов |
3 |
Секретар |
Нихат Неджемедин Нури |
4 |
Член |
Невзат Февзи Хюсеин |
5 |
Член |
Фиген Ружди Сали |
6 |
Член |
Светлана Йорданова Янева |
7 |
Член |
Тонка Събева Илиева |
8 |
Член |
Нурсел Вейс Халид |
9 |
Член |
Петър Димитров Петров |
|
|
|
|
С И К 201000425 |
с. Секулово, ул. "Златен клас" № 1, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мадалена Маринова Иванова |
2 |
Зам.-председател |
Петър Николов Асенов |
3 |
Секретар |
Георги Евдокимов Спасов |
4 |
Член |
Ариф Али Ариф |
5 |
Член |
Селиме Джемил Халим |
6 |
Член |
Стоян Димитров Алексанров |
7 |
Член |
Сали Сали Сабри |
8 |
Член |
Мехмедемин Мехмед Халид |
9 |
Член |
Зорница Георгиева Георгиева |
|
|
|
|
С И К 201000426 |
с. Скала, ул. "Трета" № 8, Читалище |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Селвия Ахмед Мехмед |
2 |
Зам.-председател |
Венета Драганова Марчева |
3 |
Секретар |
Гинка Димитрова Петрова |
4 |
Член |
Васил Иванов Митев |
5 |
Член |
Полина Веселинова Христова |
6 |
Член |
Елена Маринова Пенева |
7 |
Член |
Фатмегюл Реджеб Хюсеин |
|
|
|
|
С И К 201000427 |
с. Чернолик, ул. "Кирил и Методий" № 3, ОУ "Д-р Петър Берон" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Ферихан Мехмед Мехмед |
2 |
Зам.-председател |
Денка Иванова Великова |
3 |
Секретар |
Илхан Салимов Мустафов |
4 |
Член |
Зеррин Абтула Ахмед |
5 |
Член |
Ерай Сали Мехмед |
6 |
Член |
Цветан Илиев Даневски |
7 |
Член |
Галина Филипова Мирославова |
8 |
Член |
Джейлян Мустафа Хасан |
9 |
Член |
Добри Радев Добрев |
|
|
|
|
С И К 201000428 |
с. Чернолик, ул. "Победа" № 16 А, Пенсионерски клуб |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Иван Пенчев Иванов |
2 |
Зам.-председател |
Мирослав Михайлов Мирославов |
3 |
Секретар |
Абтула Мехмед Абтула |
4 |
Член |
Нуртен Бейтулова Абтула |
5 |
Член |
Мустафа Мехмед Куру |
6 |
Член |
Тодор Илиев Неделчев |
7 |
Член |
Нурхан Мюмюн Аптула |
8 |
Член |
Василса Кралева Илиева |
9 |
Член |
Сезер Нехад Асан |
|
|
|
|
С И К 201000429 |
с. Правда, ул. "Централна" № 24, ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Самет Мюмюн Мангър |
2 |
Зам.-председател |
Атанас Крумов Дамянов |
3 |
Секретар |
Айгюл Насуф Ахмед |
4 |
Член |
Мехмед Йълмаз Голеш |
5 |
Член |
Гюркан Юнал Мехмед |
6 |
Член |
Стефан Георгиев Янев |
7 |
Член |
Ралица Йорданова Караславова |
8 |
Член |
Зеннун Расим Кьосе |
9 |
Член |
Цонко Маринов Белчев |
|
|
|
|
С И К 201000430 |
с. Правда, ул. "Централна" № 23, Пенсионерски клуб |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мехмед Юзеир Тоска |
2 |
Зам.-председател |
Панчо Стоилов Неделчев |
3 |
Секретар |
Алчай Ахмед Ефраим |
4 |
Член |
Азис Неждат Азис |
5 |
Член |
Алпер Вадет Халис |
6 |
Член |
Николина Райчева Димитрова |
7 |
Член |
Красимир Кръстев Караславов |
8 |
Член |
Седат Джевдер Кадир |
9 |
Член |
Октай Расим Аптула |
|
|
|
|
С И К 201000431 |
с. Яребица, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 37, |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Бейсер Рафи Кър |
2 |
Зам.-председател |
Джунеит Рефик Ахмед |
3 |
Секретар |
Халил Халим Халил |
4 |
Член |
Виждан Руфи Акиф |
5 |
Член |
Нуран Бейсим Расим |
6 |
Член |
Севинч Бейхат Топал |
7 |
Член |
Айше Тунджай Муталиб |
8 |
Член |
Ренгинар Салим Ходжолу |
9 |
Член |
Атанас Иванов Кунев |
|
|
|
|
С И К 201000432 |
с. Яребица, Ритуална залая, ул. "Първа" № 35, |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Дениз Шерафедтин Ашъм |
2 |
Зам.-председател |
Белгин Мехмед Кара |
3 |
Секретар |
Бейсим Исмаил Ходжаолу |
4 |
Член |
Семра Али Руфи |
5 |
Член |
Гьонюл Сали Молла |
6 |
Член |
Мустафа Исмаил Пехлива |
7 |
Член |
Сали Мюмюн Ходжолу |
8 |
Член |
Хабил Ахмед Халил |
9 |
Член |
Сезер Рейхан Рахим |
|
|
|
|
С И К 201000433 |
с. Руйно, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 5 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мариета Миткова Тодорова |
2 |
Зам.-председател |
Калоян Димитров Димитров |
3 |
Секретар |
Нурбин Нурхан Мухарем |
4 |
Член |
Алкин Ергюн Осман |
5 |
Член |
Сехер Неджати Юсуф |
6 |
Член |
Йордан Веселинов Йорданов |
7 |
Член |
Онур Хаятин Юсуф |
8 |
Член |
Стелиян Желев Стоянов |
9 |
Член |
Анел Рушен Ърфан |
|
|
|
|
С И К 201000434 |
с. Долец, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 47, |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Фидес Мехмедова Сали |
2 |
Зам.-председател |
Атидже Шабан Йашар |
3 |
Секретар |
Николинка Димитрова Стоянова |
4 |
Член |
Фатме Вели Сюлейман |
5 |
Член |
Шукри Ружди Бейди |
6 |
Член |
Стефан Раданов Геогриев |
7 |
Член |
Айнур Мюмюн Ахмед |
|
|
|
|
С И К 201000435 |
с. Боил, ОУ "Й. Йовков", ул. "Първа" № 37 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Светлана Маркова Маринова |
2 |
Зам.-председател |
Йорданка Драгнева Тодорова |
3 |
Секретар |
Митхат Талят Юмер |
4 |
Член |
Сейфи Февзи Бедри |
5 |
Член |
Махмуд Тахсин Махмуд |
6 |
Член |
Елис Айдън Мехмедали |
7 |
Член |
Севджан Незир Мусафа |
8 |
Член |
Мариан Костадинов Ангелов |
9 |
Член |
Шабан Реджепов Османов |
|
|
|
|
С И К 201000436 |
с. Орешене, Кметство, ул. "Първа" № 51, |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Назми Неждет Исмаил |
2 |
Зам.-председател |
Елена Борисова Димитрова |
3 |
Секретар |
Нурселин Нермин Селяйдин |
4 |
Член |
Наил Халил Хюсеин |
5 |
Член |
Павел Николов Георгиев |
6 |
Член |
Пепа Стойкова Митева |
7 |
Член |
Петранка Шарбанова Митева |
|
|
|
|
С И К 201000437 |
с. Паисиево, Пенсионерски клуб, ул. "Независимост" № 88А |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Самир Джелял Садедин |
2 |
Зам.-председател |
Куна Йорданова Ганчева |
3 |
Секретар |
Айтен Ахмед Кадир |
4 |
Член |
Хасан Кемил Али |
5 |
Член |
Ахмед Бекир Ахмед |
6 |
Член |
Христо Генов Стефанов |
7 |
Член |
Славка Пенева Андреева |
8 |
Член |
Неджля Саденин Хабит |
9 |
Член |
Зайде Юсуф Абтула |
|
|
|
|
С И К 201000438 |
с. Окорш, Читалище, ул. "Н.Петков" № 32 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Теодора Йорданова Антонова - Карабогданова |
2 |
Зам.-председател |
Десина Костадинова Йорданова |
3 |
Секретар |
Милена Иванова Петрова |
4 |
Член |
Гюлбеяз Деджати Юсеин |
5 |
Член |
Сейде Сали Хюсеин |
6 |
Член |
Нежля Рамадан Аптула |
7 |
Член |
Светла Стефонова Димитрова |
8 |
Член |
Медиха Джевдет Яшар |
9 |
Член |
Петър Георгиев Михайлов |
|
|
|
|
С И К 201000439 |
с. Окорш, ЦДГ, ул. "Н.Петков" № 49, |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Стоян Драганов Стоянов |
2 |
Зам.-председател |
Снежана Атанасова Георгиева |
3 |
Секретар |
Калинка Маринова Йорданова |
4 |
Член |
Нуртен Фаин Али |
5 |
Член |
Снежана Илчева Георгиева |
6 |
Член |
Октай Расим Аптула |
7 |
Член |
Маргарита Петкова Христова |
8 |
Член |
Зекие Емби Сали |
9 |
Член |
Йорданка Димова Тошева |
|
|
|
|
С И К 201000440 |
с. Вокил, ОУ "Алеко Константинов", ул. "Витоша" № 63, |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Зюмрют Сюлейман Мансър - Акиф |
2 |
Зам.-председател |
Георги Йорданов Георгиев |
3 |
Секретар |
Айсел Юмер Феим |
4 |
Член |
Реджеб Хюсеин Реджеб |
5 |
Член |
Хюсния Садък Тахир |
6 |
Член |
Севинч Халим Ахмед |
7 |
Член |
Елис Исмаил Ахмед |
8 |
Член |
Зейнеб Мехмед Ехлиман |
9 |
Член |
Йордан Антонов Антонов |
|
|
|
|
С И К 201000441 |
с. Вокил, ЦДГ, ул. "Витоша" № 65 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Пенка Димитрова Димитрова |
2 |
Зам.-председател |
Петър Коев Стоев |
3 |
Секретар |
Айля Ридван Халилова |
4 |
Член |
Пакизе Юсеир Рафи |
5 |
Член |
Тезгюл Мустафа Али |
6 |
Член |
Неше Рафи Реджеб |
7 |
Член |
Нефизе Ахмед Бейтула |
8 |
Член |
Дилявер Шабан Хрюстем |
9 |
Член |
Тюркян Феим Мустафа |
|
|
|
|
С И К 201000442 |
с. Овен, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 4 |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Севим Исмет Мустафа |
2 |
Зам.-председател |
Цветан Иванов Копринджийски |
3 |
Секретар |
Емир Расим Осман |
4 |
Член |
Нургюл Гюнайдън Заит |
5 |
Член |
Нурсема Нихад Ризова |
6 |
Член |
Севдалин Ангелов Иванов |
7 |
Член |
Янка Стойчева Николова |
8 |
Член |
Левент Вадет Кямил |
9 |
Член |
Гюрсел Бейзат Мехмед |
|
|
|
№ |
Име, презиме, фамилия |
Полит. партия или коалиция |
1 |
Джихатдин Джевдет Етем |
ГЕРБ |
2 |
Красимира СВЕТЛЕВА Стоянова |
ГЕРБ |
3 |
Марчел Жираир Сакалян |
ГЕРБ |
4 |
Мариана Алексиева Иванова |
ГЕРБ |
5 |
Ана Петрова Батанова |
ГЕРБ |
6 |
Енчо Петев Енчев |
ГЕРБ |
7 |
Еркан Мюмюн Меджит |
ГЕРБ |
8 |
Таня Енчева Енчева |
ГЕРБ |
9 |
Денка Бойкова Тодорова |
ГЕРБ |
10 |
Ивелина Желева Крумова |
ГЕРБ |
11 |
Неделчо Илиев Господинов |
ГЕРБ |
12 |
Евелина Йорданова Димитрова |
ГЕРБ |
13 |
Детелина Гинева Янакиева |
ГЕРБ |
14 |
Бончо Костадинов Ангелов |
ГЕРБ |
15 |
Дарина Кирилова Михайлова |
ГЕРБ |
16 |
Шелдихан Алиосман Хамит |
ГЕРБ |
17 |
Елена Желязкова Неделчева |
ГЕРБ |
18 |
Росица Колева Енчева |
ГЕРБ |
19 |
Величка Цанкова Кралева |
ГЕРБ |
20 |
Антоанета Кунчева Петрова |
ГЕРБ |
21 |
Шабан Изет Айналъ |
ГЕРБ |
22 |
Иван Стоянов Тотев |
ГЕРБ |
23 |
Елена Тодорова Неделчева |
ГЕРБ |
24 |
Бейнур Бейтулов Галибов |
ГЕРБ |
25 |
Денка Иванова Великова |
ГЕРБ |
26 |
Станислава Пламенова Йорданова |
ГЕРБ |
27 |
Анелия Атанасова Христова |
ГЕРБ |
28 |
Анка Станчева Стоянова |
ГЕРБ |
29 |
Алкин Айдън Мехмед |
ГЕРБ |
30 |
Пенка Тодорова Тотева |
ГЕРБ |
31 |
Марийка Колева Георгиева |
ГЕРБ |
32 |
Баяр Хамид Алиш |
ГЕРБ |
33 |
Ерсин Сали Шабан |
ГЕРБ |
34 |
Маринка Пенева Раданова |
ГЕРБ |
35 |
Бурджан Динчер Мустафа |
ГЕРБ |
36 |
Анита Веделинова Кирилова |
ГЕРБ |
37 |
Олчай Дилявер Ахмед |
ГЕРБ |
38 |
Христо Генов Стефанов |
ГЕРБ |
39 |
Руси Стефанов Щерев |
ГЕРБ |
40 |
Гюнай Хасиб Юмер |
ГЕРБ |
41 |
Диляван Иванова Димитрова |
ГЕРБ |
42 |
Ерол Осман Расим |
ГЕРБ |
43 |
Иван Йорданов Петров |
ГЕРБ |
44 |
Минка Костадинова Дечева |
БСП за България |
45 |
Иванка Вълчва Славова |
БСП за България |
46 |
Георги Петров Георгиев |
БСП за България |
47 |
Никола Маринов Недков |
БСП за България |
48 |
Маринка Дочева Божкова |
БСП за България |
49 |
Емил Станев Добрев |
БСП за България |
50 |
Петър Георгиев Вълев |
БСП за България |
51 |
Неделчо Стойчев Тодоров |
БСП за България |
52 |
Стефан Бончев Стефанов |
БСП за България |
53 |
Илияна Рачева Митева |
БСП за България |
54 |
Айля Ахмедова Байрам |
ДПС |
55 |
Джанер Гюнер Ибрахим |
ДПС |
56 |
Али Метин Ибиш |
ДПС |
57 |
Ангел Илиев Радев |
ДПС |
58 |
Митхат Галиб Хамди |
ДПС |
59 |
Юсуф Невзат Юсуф |
ДПС |
60 |
Али Гюнайдън Али |
ДПС |
61 |
Рафи Реджеб Мустафа |
ДПС |
62 |
Емил Ангелов Костадинов |
ДПС |
63 |
Джемал Джемал Джелаладин |
ДПС |
64 |
Неждин Ахмед Сали |
ДПС |
65 |
Гюлсехер Мехмедова Ахмед |
ДПС |
66 |
Самет Халил Алиш |
ДПС |
67 |
Орхан Хюсню Мустафа |
ДПС |
68 |
Хайдер Нуридин Ахмед |
ДПС |
69 |
Севгинар Реджеб Ахмед |
ДПС |
70 |
Решат Акиф Салим |
ДПС |
71 |
Зафер Неджати Халим |
ДПС |
72 |
Тахир Рашид Мехмед |
ДПС |
73 |
Осман Касим Рашид |
ДПС |
74 |
Фатме Халил Мюмюн |
ДПС |
75 |
Нурсевел Нурсел Кърджалъ |
ДПС |
76 |
Илфер Наджи Халил |
ДПС |
77 |
Джейхан Хасан Мехмед |
ДПС |
78 |
Нури Нихат Йонуз |
ДПС |
79 |
Ерай Кязим Кадир |
ДПС |
80 |
Шенол Хайридир Билял |
ДПС |
81 |
Зеки Ридван Фикрет |
ДПС |
82 |
Айдан Айдън Еюб |
ДПС |
83 |
Семра Ведат Рашид |
ДПС |
84 |
Гюрсел Бейзат Мехмед |
ДПС |
85 |
Драгомир Данчев Минчев |
ОП |
86 |
Томанка Стоянова Кондева |
ОП |
87 |
Йовка Няголова Андререва |
ОП |
88 |
Пламен Христов Павлов |
ОП |
89 |
Димитър Крумов Тодоров |
ОП |
90 |
Росица Стоянова Начева |
ОП |
91 |
Станчо Ганчев Недков |
ВОЛЯ |
Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.
Председател: Марияна Борисова Чобанова
Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин
* Публикувано на 01.03.2021 в 19:41 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Неизползвани бюлетини при произвеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г.
относно: Сигнал от Вяра Емилова Йорданова – кандидат от КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“
относно: Сигнал от Вяра Емилова Йорданова – кандидат от КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“