• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Галина Неделчева Ненчовска
    • 2. Веселин Първанов Найденов
    • 3. Петър Георгиев Георгиев
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Йордан Апостолов Апостолов
    • 2. Иван Николов Куцаров
    • 3. Максим Николаев Матвеев
    • 4. Румен Неделчев Ангелов
    • 5. Християна Живкова Иванова
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Димчо Димитров Димчев
    • 2. Марин Руменов Николов
    • 3. Николай Цонев Николов
    • 4. Димитър Георгиев Димитров
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Тамер Дилявер Хасан
    • 2. Трифон Георгиев Станев
    • 3. Албена Якова Герасимова
    • 4. Севгин Реват Халил
    • 5. Златко Павлов Златев
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Георги Димитров Чипов
    • 2. Иванка Тодорова Банкова
    • 3. Антон Петров Петров
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Пламен Петров Маринов
    • 2. Емил Димитров Енев
    • 3. Иван Петров Желев
    • 4. Кирил Илиев Дончев
    • 5. Преслава Георгиева Чобанова
    • 6. Райна Колева Рачева
  • 11. АТАКА
    • 1. Алена Първанова Соколчева
    • 2. Владислав Валериев Радославов
    • 3. Асен Петров Диков
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Мария Димитрова Бахдасарян
    • 2. Димитър Благоев Вучев
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Ангел Йорданов Ангелов
    • 2. Десислава Иванова Иванова
    • 3. Венцеслав Василев Петров
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Джевдет Ибрям Чакъров
    • 2. Гюнер Нихат Ахмед
    • 3. Ашкън Ружди Салим
    • 4. Мехмед Юмер Юмер
    • 5. Невхис Лютфи Мустафа
    • 6. Джанан Халил Феим
    • 7. Левент Орхан Мемиш
    • 8. Сузан Шефкет Акиф
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Владимир Иванов Белинов
    • 2. Евгения Атанасова Атанасова-Павлова
    • 3. Силвия Станева Стефанова
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Искрен Василев Веселинов
    • 2. Илко Василев Илиев
    • 3. Павел Трендафилов Илиев
    • 4. Гергана Желева Друмева
    • 5. Неделчо Богданов Неделчев
    • 6. Веселин Павлов Костов
    • 7. Ангел Цветанов Николов
    • 8. Веселин Георгиев Георгиев
  • 22. БНО
    • 1. Методи Веселинов Бъчваров
    • 2. Максим Генов Велков
    • 3. Румяна Минчева Минчева
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Елка Василева Кукова-Нешева
    • 2. Силвия Василева Вълкова
    • 3. Радиана Красимирова Цонева
    • 4. Атанас Петров Атанасов
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Петър Христов Димитров
    • 2. Ваня Желева Маринова
    • 3. Ивайло Андонов Иванов
    • 4. Мартин Мариянов Костов
    • 5. Калоян Янков Янков
    • 6. Кристияна Радославова Колева
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Стоян Иванов Георгиев
    • 2. Заличен
    • 3. Заличен
    • 4. Севдалина Великова Христова
  • 26. Партия МИР
    • 1. Марио Николов Христов
    • 2. Ангел Минчев Момчев
    • 3. Милена Колева Димитрова
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Чавдар Танев Танев
    • 2. Михаил Красимиров Шопов
    • 3. Хараламби Божидаров Маринов
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Ивайло Михайлов Иванов
    • 2. Полина Ташкова Крумова
    • 3. Даниел Иванов Атанасов
    • 4. Силвия Максимова Атанасова
    • 5. Надежда Йорданова Таскова
    • 6. Стефан Митков Стоев
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Маргарит Йорданов Карабуров
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Златко Стефанов Куртев
    • 2. Чавдар Димитров Куманов
    • 3. Стефан Железов Железов
    • 4. Мария Костова Иванова
    • 5. Мария Христова Илчева-Иванова
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Кристиян Сашев Калчев
    • 2. Калинка Иванова Георгиева
    • 3. Мехмед Мохарем Мехмед
    • 4. Теодорина Найденова Григорова
    • 5. Радослав Станимиров Радоев
    • 6. Надежда Йорданова Недева
    • 7. Тони Здравков Георгиев
    • 8. Анатоли Николов Якимов
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Тодор Стаматов Тодоров
    • 2. Ивелин Статев Иванов
    • 3. Тошко Йотов Цаков
    • 4. Младен Русинов Минчев
    • 5. Селим Джавид Садула
    • 6. Ивелин Митков Неделчев
    • 7. Ангел Йорданов Ангелов
    • 8. Георги Йорданов Спасов
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Атанас Петров Костадинов
    • 2. Стилиян Стойчев Стойчев
    • 3. Христо Весков Банов
    • 4. Румянка Иванова Чанкова
    • 5. Сезер Нехат Асан
    • 6. Румен Веселинов Ангелов
    • 7. Пейчо Стефанов Пейчев
    • 8. Николай Драгомиров Драгнев
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Никола Бисеров Лисичков
    • 2. Златин Ивайлов Нончев
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Валентин Георгиев Маринов
    • 2. Венелин Андреев Флешеров
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Анатолий Иванов Атанасов
    • 2. Пенчо Ефтимов Невенски

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031 

Решения

  • № 232-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра по предложение на Коалиция „Демократична България - Обединение“ при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 231-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в състава на СИК в община Силистра, област Силистра по предложение на Коалиция Изправи се БГ! НИЕ ИДВАМЕ! при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 230-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра по предложение на Коалиция Изправи се БГ! НИЕ ИДВАМЕ! при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

всички решения