Районна избирателна комисия Силистра


РЕШЕНИЕ
№ 48-ПВР/НС
Силистра, 15.10.2021

ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Кайнарджа, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове, при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за народни представители на 14 ноември 2021 г.

Постъпило e предложение от Кмета на община Кайнарджа с вх. № 53-ПВР/НС от 12 октомври 2021 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 08.10.2021 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Кайнарджа.

Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации от 08.10.2021 г.

Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Кайнарджа.

С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4  от Изборния кодекс,  чл.91 ал.11, във връзка с чл.89 ал.1 от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия Силистра

Р Е Ш И: 

  1. НАЗНАЧАВА 13 /тринадесет/ секционни избирателни комисии в община Кайнарджа както следва:
 

С И К  201500501   -   С. ВОЙНОВО

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ПЕТЪР МИХАЙЛОВ ПЕТРОВ

2

Зам.председател

ДИМИТРИЧКА РАДЕВА ДИМИТРОВА

3

Секретар

ДОБРИНКА ТОДОРОВА ЙОРДАНОВА

4

Член

РОСИЦА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА

5

Член

НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ВЕЛИКОВ

6

Член

АЛЕКСИ АНТОНОВ ГЪЛЧАВОВ

7

Член

МАРИЯНА МАРИНОВА КРЪСТЕВА

 

 

С И К  201500502  -  С. ГОЛЕШ

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

МИНЕВЕР ИБРАИЛ ОСМАН

2

Зам.председател

СТЕЛИЯН АНГЕЛОВ БОШНАКОВ

3

Секретар

СЕВИМ СЕЙДАМЕТОВА ЮСЕИНОВА

4

Член

ГЕОРГИ ИВАЙЛОВ ЙОРДАНОВ

5

Член

БЕКИР САЛИ МЕМИШ

6

Член

СЕВИЛ ДЖЕФЕР ФИЗОЛА

7

Член

БЕРГЮЛ ДЖЕНГИС РАМАДАН

8

Член

САИД ШАБАН ИСУФ

9

Член

ГЕОРГИ ДОБРЕВ ВЪРБАНОВ

 

 

 

С И К  201500503  -  С. ГОЛЕШ

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ДЕНИЦА КРАСИМИРОВА ЙОРДАНОВА

2

Зам.председател

РАЛИЦА СТАНИСЛАВОВА КОСТАДИНОВА

3

Секретар

ЕЛИСАВЕТА СТЕФКОВА КОЛЕВА

4

Член

ЕФРАИМ ИБИШ МЕМИШ

5

Член

ХЪКМЕТ СЕВГИН КАДИР

6

Член

АЙДЪН РАФИЕВ САЛИЕВ

7

Член

ПЛАМЕНА КАЛИНОВА АЛЕКСАНДРОВА

8

Член

НИКОЛЕТА ИЛКОВА КАМБУРОВА

9

Член

ПЛАМЕН ПЕТКОВ КОВАЧЕВ

 

 

С И К  201500504  -  С. ДАВИДОВО

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ШЕНЕР ИБРАИМ АЛИ

2

Зам.председател

КРАСИМИР ТРАЯНОВ СТОЯНОВ

3

Секретар

ВЕСЕЛА ЗВЕЗДЕЛИНОВА ЛАЗАРОВА

4

Член

МЕДЕТ КУРБАНОВ МЕХМЕДОВ

5

Член

ПЕНКА ВАСИЛЕВА НИКОЛОВА

6

Член

ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

7

Член

РАДКО ГЕОРГИЕВ РАДЕВ

 

 

С И К   201500505   -  С. ДОБРУДЖАНКА

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ТЕЯ ВАЛЕНТИНОВА БОЧЕВА

2

Зам.председател

ПЕНКА МАРИНОВА КРУШАРОВА

3

Секретар

ПЛАМЕНКА ЙОРДАНОВА ВАСИЛЕВА

4

Член

ВЕЛИЧКА РАДЕВА ВЪЛЕВА

5

Член

КОЛЮ ИВАНОВ КОЛЕВ

6

Член

СЕВГИН ИСМЕТ КАДИР

7

Член

ЕЛЕНА ВАСИЛЕВА КОВАЧЕВА

 

 

С И К  201500506   -   С. ЗАРНИК

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ЮЗДЖАН САЛИ САЛИ

2

Зам.председател

САМЕТ АХМЕДОВ САЛИЕВ

3

Секретар

ИВАН ДОБРИНОВ КИРОВ

4

член

МАРИНЧО СТАНЧЕВ МЪЛЧАНОВ

5

член

СТАНИМИР КОСТАДИНОВ РАДАНОВ

6

член

ПЕТЪР ЕНЧЕВ КОСТАДИНОВ

7

член

АЙДЖАН СУНАЙ ЮСМЕН

 

 

С И К   201500507   -  С. КАЙНАРДЖА

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

КАЛИНКА ТОДОРОВА ИЛИЕВА

2

Зам.председател

ЖИВКО СПАСОВ КРУШАРОВ

3

Секретар

МИЛЕНА ЕНЧЕВА АНГЕЛОВА

4

Член

ГЕОРГИ ИВАНОВ ШАРБАНОВ

5

Член

ДИМИТЪР ВЕНЕЛИНОВ КРЪСТЕВ

6

Член

АНТОН КОСТАДИНОВ СТОЯНОВ

7

Член

ФАТМЕГЮЛ ФЕРАИМ РАСИМОВА

8

Член

ВЕЛИЧКА ГЕОРГИЕВА ОВЧАРОВА

9

Член

АНАСТАСИЯ НИКОЛАЕВНА ОЛИШЕВСКАЯ

 

 

С И К  201500508  -  С. КРАНОВО

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

СПАС ЖИВКОВ КРУШАРОВ

2

Зам.председател

ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ КОВАЧЕВ

3

Секретар

ДИМКА ТОДОРОВА ДОЙЧЕВА

4

Член

МАГДАЛЕНА ТОДОРОВА МАРИНОВА

5

Член

МАРИНКА АТАНАСОВА БЕНОВА

6

Член

СТОЯН ГЕОРГИЕВ ВЕЛИКОВ

7

Член

АТАНАСКА СТАНЧЕВА РАДЕВА

 

 

С И К  201500509   -   С. ЧОЛАКОВО

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ДИМИТЛЕНА ДИМИТРОВА РАДЕВА

2

Зам.председател

НЕВЯНКА МАРИНОВА НИКОЛОВА

3

Секретар

БОРЯНА СТОЯНОВА СТАНЧЕВА

4

Член

СЕБИЛЕ НАСЪФ АКИФ

5

Член

ТОДОРА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА

6

Член

ЕВГЕНИ МИРОСЛАВОВ ПЕТРОВ

7

Член

СЕРЯ НЕДЖМЕДИН РАСИМ

 

 

С И К  201500510  -  С. ПОСЕВ

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

РЕМЗИ АБИЛОВ КАРАГЬОЗОВ

2

Зам.председател

ПЕТРАНКА КРЪСТЕВА ТОНЧЕКЛИЕВА-КОЛЕВА

3

Секретар

БЕЙДЖЕ БЕЙДЖЕТ ИЛМИ

4

Член

ИЛИЯНА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА

5

Член

ЙОРДАН ТОДОРОВ ЙОРДАНОВ

6

Член

МАРИАНА ХРИСТОВА ДИМОВА

7

Член

ПЛАМЕН ТОДОРОВ ПАВЛОВ

 

 

С И К  201500511  -  С. СВЕТОСЛАВ

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ШАЙДЕ ЗЕКЕРЬОВА АБЛАМИТОВА

2

Зам.председател

ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

3

Секретар

ВАНУШКА МАРИНОВА ЙОРДАНОВА

4

Член

САБРИ ЮСЕИНОВ ХАЛИЛОВ

5

Член

КОСТАДИНКА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА

6

Член

ПЛАМЕН ЕЛЕНЧЕВ ЕКЗАРОВ

7

Член

НЕВЯНА ЕНЧЕВА ЕНЧЕВА

 

 

С И К  201500512   -   С. СРЕДИЩЕ

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ПЕТЯ МАРИНОВА ЯНАКИЕВА

2

Зам.председател

СНЕЖАНКА ДИМИТРОВА АТАНАСОВА

3

Секретар

ДОБРИНКА КРЪСТЕВА МАДЖАРОВА

4

Член

ДАРИЯ СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА

5

Член

ВИОЛЕТА ТОДОРОВА СИМЕОНОВА - ЕКЗАРОВА

6

Член

ЕРДЖАН РИФАДОВ МЕХМЕДОВ

7

Член

СИБЕЛ ЕМИЛОВА СТОЯНОВА

8

Член

НАДЕЖДА АТАНАСОВА МАРИНОВА

9

Член

ЮЗЛЯМ СЮЛМАН ОСМАН

 

 

 

С И К  201500513   -   С. СРЕДИЩЕ

Длъжност

Име, презиме, фамилия

1

Председател

ДИМИТЪР ХРИСТОВ КАРАИВАНОВ

2

Зам.председател

ШЕФКЕД МЕНСЕИД ЮСЕИН

3

Секретар

САНДРА СТЕФАНОВА СЕЛИМОВА

4

Член

ИВА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА

5

Член

ЙОРДАН ПЕТКОВ ТОНЧЕКЛИЕВ

6

Член

ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ

7

Член

КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ МИРЧЕВ

8

Член

ИВАН ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВ

9

Член

ВИОЛЕТА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА

 

  1. Утвърждава списък на резервните членове, както следва:

Име, презиме, фамилия

 

1

МАРИАНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА

КП ДБ-О

2

НИКОЛИНА ДОБРЕВА ЙОРДАНОВА

ПП ИТН

3

ДАНИЕЛ НИКОЛОВ ЙОРДАНОВ

КП ГЕРБ

4

НЕДЕЛЧО ГЕОРГИЕВ НЕДЕЛЧЕВ

КП ГЕРБ

5

ВЕСКА ГЕОРГИЕВА ДОНЧЕВА

КП ГЕРБ

6

ТОДОР ДИМИТРОВ ТОДОРОВ

КП ГЕРБ

7

ВАДЕТИН НАМИ САМИ

КП ГЕРБ

8

РУМЕН ГЕОРГИЕВ БОЕВ

КП ГЕРБ

9

НИКОЛИНКА СТЕФАНОВА КУШЕВА

КП ГЕРБ

 

  1. На назначените членове на СИК да бъдат издадени удостоверения, Образец № 42-ПВР/НС от Изборните книжа.

 

Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.

Председател: Марияна Борисова Чобанова

Секретар: Илхан Етем Ахмед

* Публикувано на 15.10.2021 в 18:38 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 232-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра по предложение на Коалиция „Демократична България - Обединение“ при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 231-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в състава на СИК в община Силистра, област Силистра по предложение на Коалиция Изправи се БГ! НИЕ ИДВАМЕ! при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 230-ПВР / 21.11.2021

    относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра по предложение на Коалиция Изправи се БГ! НИЕ ИДВАМЕ! при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

всички решения