Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 52-ПВР/НС
Силистра, 18.10.2021
ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Тутракан област Силистра при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за народни представители на 14 ноември 2021 г.
Постъпило e писмо от Кмета на община Тутракан с вх. № 56-ПВР/НС от 13 октомври 2021 г. на РИК – Силистра, с което ни уведомява че не е постигнато съгласие при проведените консултации при кмета на община Тутракан на парламентарно представените партии и коалиции от партии за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Тутракан.
Към писмото са представени предложенията, представени от упълномощените представители на партиите и коалициите.
С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4 от Изборния кодекс и чл.91 ал.12, във връзка с чл.89 ал.1 от, от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия Силистра
Р Е Ш И:
С И К 203400701 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Илиян Димитров Неделчев |
||
2 |
Зам. Председател |
Даниела Здравкова Бъчварова |
||
3 |
Секретар |
Виктория Маринова Иванова |
||
4 |
Член |
Доротея Константинва Бальовска |
||
5 |
Член |
Антония Василева Калдарева-Върбанова |
||
6 |
Член |
Маргарита Йорданова Шербанова |
||
7 |
Член |
Евлин Сергюн Нешели- Михайлова |
||
8 |
Член |
Фатме Ахмед Караосман |
||
9 |
Член |
Милен Огнянов Бакърджиев |
||
С И К 203400702 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Маринела Николаева Ганева |
||
2 |
Зам. Председател |
Бетина Генчева Генова |
||
3 |
Секретар |
Зойка Спасова Стефанова |
||
4 |
Член |
Марийка Димитрова Маринова |
||
5 |
Член |
Наталия Валентинова Любенова |
||
6 |
Член |
Антоанета Димова Илиева |
||
7 |
Член |
Тунай Метин Мутаф |
||
8 |
Член |
Йорданка Ангелова Методиева |
||
9 |
Член |
Добромир Йорданов Димитров |
С И К 203400703 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Милена Николова Данкова |
||
2 |
Зам. Председател |
Радослав Ивелинов Русев |
||
3 |
Секретар |
Нурджихан Кадир Ибрям |
||
4 |
Член |
Февзия Февзия Асан |
||
5 |
Член |
Денислава Генчева Генова-Костадинова |
||
6 |
Член |
Гинка Кирилова Стоянова |
||
7 |
Член |
Тургай Тамер Исмаил |
||
8 |
Член |
Мелекбер Кемал Али |
||
9 |
Член |
Даниела Николова Енчева |
С И К 203400704 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Гергана Иванова Войнова |
||
2 |
Зам. Председател |
Росица Тодорова Ангелова |
||
3 |
Секретар |
Таня Маринова Райчева |
||
4 |
Член |
Петранка Георгиева Чорбаджиева |
||
5 |
Член |
Пенка Ангелова Георгиева |
||
6 |
Член |
Кристиян Павлов Русев |
||
7 |
Член |
Вилдан Али Ахмед |
||
8 |
Член |
Виолета Иванова Кацарска |
||
9 |
Член |
Венко Димитров Христов |
С И К 203400705 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Николета Арсенова Иванова |
||
2 |
Зам. Председател |
Джихан Джеват Мустафа |
||
3 |
Секретар |
Василена Венциславова Йорданова |
||
4 |
Член |
Ценка Стефанова Маринова |
||
5 |
Член |
Анелия Йорданова Калдарева |
||
6 |
Член |
Маринела Георгиева Порожанова |
||
7 |
Член |
Марийка Петрова Василева |
||
8 |
Член |
Марияна Иванова Ангелова |
||
9 |
Член |
Габриела Пенчева Иванова |
С И К 203400706 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Наталия Иванова Илиева |
||
2 |
Зам. Председател |
Анна Валентинова Радева |
||
3 |
Секретар |
Радка Стоянова Георгиева |
||
4 |
Член |
Красимира Маринова Тодорова |
||
5 |
Член |
Емил Димитров Петров |
||
6 |
Член |
Милена Енчева Куцарова |
||
7 |
Член |
Тихомир Светославов Георгиев |
||
8 |
Член |
Юлияна Ангелова Ганева |
||
9 |
Член |
Пенка Великова Иванова |
С И К 203400707 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Кремена Ангелова Кирилова |
||
2 |
Зам. Председател |
Величка Петкова Николова |
||
3 |
Секретар |
Елена Димитрова Ангелова |
||
4 |
Член |
Валентина Маринова Димитрова |
||
5 |
Член |
Памела Ивайлова Маринова |
||
6 |
Член |
Светослав Сашев Калчев |
||
7 |
Член |
Анка Христова Христова |
||
8 |
Член |
Анка Георгиева Монева |
||
9 |
Член |
Мутлу Матем Шефкет |
С И К 203400708 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Наталия Генчева Георгиева |
||
2 |
Зам. Председател |
Станка Димитрова Иванова |
||
3 |
Секретар |
Вероника Димитрова Атанасова |
||
4 |
Член |
Вержиния Николова Дойнова |
||
5 |
Член |
Ренета Иванова Димитрова |
||
6 |
Член |
Димитричка Костадинова Петрова |
||
7 |
Член |
Вилиана Светославова Ранкова |
||
8 |
Член |
Нели Красимирова Тодорова |
||
9 |
Член |
Елка Петрова Иванова |
С И К 203400709 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Омина Миткова Стойкова |
||
2 |
Зам. Председател |
Димитринка Димчева Гичкова |
||
3 |
Секретар |
Тодор Цветанов Мораров |
||
4 |
Член |
Ивелина Иванова Георгиева |
||
5 |
Член |
Ирена Проданова Димитрова |
||
6 |
Член |
Кремена Йорданова Маринова |
||
7 |
Член |
Сезен Тунай Фучиджи |
||
8 |
Член |
Николинка Георгиева Вълкова |
||
9 |
Член |
Геновева Петрова Стоянова |
С И К 203400710 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Гюрсес Петров Александров |
||
2 |
Зам. Председател |
Сашка Сашева Атанасова |
||
3 |
Секретар |
Наталия Русева Тодорова |
||
4 |
Член |
Румяна Кръстева Статева |
||
5 |
Член |
Маринела Петрова Тодорова |
||
6 |
Член |
Пенка Великова Иванова |
||
7 |
Член |
Толга Бейсим Юсню |
||
8 |
Член |
Нехире Исмаил Килолу |
||
9 |
Член |
Георги Василев Димитров |
С И К 203400711 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Силвия Маринова Петрова |
||
2 |
Зам. Председател |
Яница Иванова Христова |
||
3 |
Секретар |
Мариела Тихомирова Иванова |
||
4 |
Член |
Марияна Пенчева Димитрова |
||
5 |
Член |
Йорданка Великова Ненова |
||
6 |
Член |
Димитричка Петкова Василева |
||
7 |
Член |
Милена Ангелова Петрова |
С И К 203400712 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Петя Драганова Петрова |
||
2 |
Зам. Председател |
Мария георгиева Николова |
||
3 |
Секретар |
Радослав Филипов Радославов |
||
4 |
Член |
Петранка Христова Павлова |
||
5 |
Член |
Яна Стефанова Петкова |
||
6 |
Член |
Пламен Стефанов Данков |
||
7 |
Член |
Иванка Емилиянова Вълкова |
||
8 |
Член |
Исмет Хамди Капуджи |
||
9 |
Член |
Валентин Йорданов Пенчев |
С И К 203400713 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Веска Пенева Абаджиева |
||
2 |
Зам. Председател |
Нели Василева Стефанова |
||
3 |
Секретар |
Иван Йорданов Иванов |
||
4 |
Член |
Марияна Георгиева Бобева |
||
5 |
Член |
Галя Игнатова Кирова |
||
6 |
Член |
Николина Петрова Йорданова |
||
7 |
Член |
Разие Махмуд Салим |
||
8 |
Член |
Моника Галенова Георгиева |
||
9 |
Член |
Екатерино Иванова Стефанов |
С И К 203400714 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Румен Георгиев Димитров |
||
2 |
Зам. Председател |
Марийка Христова Петрова |
||
3 |
Секретар |
Анастасия Янкова Тодорова |
||
4 |
Член |
Меям Ниязи Чакър |
||
5 |
Член |
Есат Ерджан Мехмед |
||
6 |
Член |
Георги Костов Вълчев |
||
7 |
Член |
Яна Йорданова Куцарова |
С И К 203400715 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Асие Муртазова Рамадан |
||
2 |
Зам. Председател |
Фатмегюл Небиева Мустафова |
||
3 |
Секретар |
Айгюл Мустафа Садък |
||
4 |
Член |
Мелегбер Ахмедова Мемишева |
||
5 |
Член |
Сабри Назиф Февзи |
||
6 |
Член |
Салъф Алиибрям Вели |
||
7 |
Член |
Гюлюнчер Хакъ Касъмларлъ |
||
8 |
Член |
Сейдегюл Мустафа Рамис |
||
9 |
Член |
Милена Йорданова Друмева |
С И К 203400716 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Метин Махмуд Мехмед |
||
2 |
Зам. Председател |
Фидес Басри Расим |
||
3 |
Секретар |
Невин Халил Ахмед |
||
4 |
Член |
Вилдан Сюлейман Мурад |
||
5 |
Член |
Илиян Емилов Георгиев |
||
6 |
Член |
Ваня Тодорова Сабри |
||
7 |
Член |
Любослава Красимирова Петкова |
С И К 203400717 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Светла Станева Коева |
||
2 |
Зам. Председател |
Здравка Георгиева Стоянова |
||
3 |
Секретар |
Румяна Тодорова Русева |
||
4 |
Член |
Деница Милкова Григорова |
||
5 |
Член |
Петя Здравкова Маринова |
||
6 |
Член |
Росица Иванова Христова |
||
7 |
Член |
Николинка Димитрова Костадинова |
С И К 203400718 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Стефка Рачева Илиева |
||
2 |
Зам. Председател |
Галина Спасова Атанасова |
||
3 |
Секретар |
Елена Генчева Георгиева |
||
4 |
Член |
Виолетка Георгиева Севкова |
||
5 |
Член |
Александрина Найденова Недева |
||
6 |
Член |
Диана Димитрова Ганева |
||
7 |
Член |
Радостина Красимирова Пейчева |
С И К 203400719 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Дарина Георгиева Димитрова |
||
2 |
Зам. Председател |
Галя Василева Радославова |
||
3 |
Секретар |
Коси Стоянов Петков |
||
4 |
Член |
Румяна Николова Стоянова |
||
5 |
Член |
Гинка Христова Стефанова |
||
6 |
Член |
Нихал Недрет Салим |
||
7 |
Член |
Велико Тодоров Станев |
С И К 203400720 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Симеон Георгиев Симеонов |
||
2 |
Зам. Председател |
Красимир Йорданов Костов |
||
3 |
Секретар |
Йордан Илиев Петров |
||
4 |
Член |
Галина Димитрова Стоянова |
||
5 |
Член |
Мартин Пламенов Данков |
||
6 |
Член |
Панайот Илиев Петров |
||
7 |
Член |
Тодорка Петкова Попова |
С И К 203400721 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Величко Иванов Иванов |
||
2 |
Зам. Председател |
Владислав Атанасов Върбанов |
||
3 |
Секретар |
Василка Йорданова Филипова |
||
4 |
Член |
Айгюл Мюрсел Сюлеиман |
||
5 |
Член |
Валентина Стефанова Ангелова |
||
6 |
Член |
Невянка Илиева Неделчева |
||
7 |
Член |
Сълзица Владимирова Петрова |
С И К 203400722 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Елена Йорданова Панайотова |
||
2 |
Зам. Председател |
Димитър Александров Гогов |
||
3 |
Секретар |
Сабихат Салим Мехмедали |
||
4 |
Член |
Гюнайдън Зюлкяр Хамид |
||
5 |
Член |
Пресила Иванова Боянова |
||
6 |
Член |
Иванка Иванова Йорданова |
||
7 |
Член |
Деспина Денева Калинова |
С И К 203400723 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Емине Ибрям Федаил |
||
2 |
Зам. Председател |
Кристиан Георгиев Якимов |
||
3 |
Секретар |
Ешреф Ахмедов Хайриев |
||
4 |
Член |
Наргиле Раим Сюлеиман |
||
5 |
Член |
Ивайло Георгиев Йорданов |
||
6 |
Член |
Стефка Александрова Василева |
||
7 |
Член |
Весиле Мехмед Реджеб |
||
8 |
Член |
Валентина Златева Атанасова |
||
9 |
Член |
Теодора Кирова Димитрова |
С И К 203400724 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Ерол Сезгинов Акифов |
||
2 |
Зам. Председател |
Любка Стоянова Недева |
||
3 |
Секретар |
Шенол Шефкетов Незиров |
||
4 |
Член |
Теодора Тодорова Негрянова |
||
5 |
Член |
Иванка Господинова Кулева |
||
6 |
Член |
Емил Крумов Недялков |
||
7 |
Член |
Петранка Боянова Иванова |
С И К 203400725 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Ангелина Георгиева Букшева |
||
2 |
Зам. Председател |
Георги Тонев Недев |
||
3 |
Секретар |
Шабан Сюлейман Тахир |
||
4 |
Член |
Пламен Георгиев Бабовлиев |
||
5 |
Член |
Божидар Петров Кръстев |
||
6 |
Член |
Ани Георгиева Стоянова |
||
7 |
Член |
Маргарита Колева Димитрова |
С И К 203400726 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Невянка Иванова Йорданова |
||
2 |
Зам. Председател |
Петранка Великова Хаджибеева |
||
3 |
Секретар |
Капка Йорданова Йорданова |
||
4 |
Член |
Георги Костов Иванов |
||
5 |
Член |
Кирил Неделчев Неделчев |
||
6 |
Член |
Ивелина Иванова Гогова |
||
7 |
Член |
Шерихан Шефкъ Юмер |
С И К 203400727 |
|
|||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
||
1 |
Председател |
Февзие Ниязи Узун |
||
2 |
Зам. Председател |
Владислав Тошков Цаков |
||
3 |
Секретар |
Айчин Нурджанова Сюлейман |
||
4 |
Член |
Росица Георгиева Маринова |
||
5 |
Член |
Николай Маринов Николов |
||
6 |
Член |
Стефка Ботева Козарева |
||
7 |
Член |
Николинка Стоянова Петрова |
Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.
Председател: Марияна Борисова Чобанова
Секретар: Илхан Етем Ахмед
* Публикувано на 18.10.2021 в 18:04 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра по предложение на Коалиция „Демократична България - Обединение“ при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.
относно: Промени в състава на СИК в община Силистра, област Силистра по предложение на Коалиция Изправи се БГ! НИЕ ИДВАМЕ! при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.
относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра по предложение на Коалиция Изправи се БГ! НИЕ ИДВАМЕ! при произвеждане на втори тур от изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.