Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 21-ЕП-РИК20
Силистра, 23.04.2019
ОТНОСНО: назначаване на секционни избирателни комисии в община Главиница, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
Постъпило e предложение от Кмета на община Главиница изх. № РД-04-208/17.04.2019 г. наш вх. № 38/22.04.2019 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 15.04.2019 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии, и партиите и коалициите от партии с избрани депутати в Европейски парламент за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Главиница, предложения за резерва от ПП ВОЛЯ, вх. № 44/22.04.2019 г., предложения за замяна от КП ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ, вх. № 43/22.04.2019 г., предложение за резервни членове от КП ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ, вх. № 42/22.04.2019 г..
Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации на 15.04.2019 г.,
Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Главиница.
С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 1, 2, 3 и чл. 91, ал.ал. 1, 8, 9 от Изборния кодекс, и във връзка с Решение № 139-ЕП от 10.04.2019 г., Решение № 148-ЕП от 11.04.2019 г. и Решение № 150-ЕП от 11.04.2019 г на Централна избирателна комисия, Решение № 10-ЕП-РИК20 от 08.04.2019 г. и № 15-ЕП-РИК20 от 13.04.2019 г. на РИК-20, Районна избирателна комисия Силистра
Р Е Ш И:
С И К 200700301 |
гр.Главиница, Училище-ул."Оборище"№57 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Юлия Петрова Георгиева |
2 |
Зам.-председател |
Добромир Ивелинов Иванов |
3 |
Секретар |
МарианаТодорова Василева |
4 |
Член |
Цветанка Иванова Митева |
5 |
Член |
Димитра Стефанова Симеонова |
6 |
Член |
Димитър Георгиев Иванов |
7 |
Член |
Парашкева Димитрова Христова |
8 |
Член |
Маргарита Николаева Мицова |
9 |
Член |
Добри Калчев Добрев |
С И К 200700302 |
гр.Главиница, Училище-ул."Оборище"№57 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Петранка Георгиева Милушева |
2 |
Зам.-председател |
Йордан Атанасов Йорданов |
3 |
Секретар |
Цветанка Цонева Станчева |
4 |
Член |
Мария Николова Тодорова |
5 |
Член |
Пенка Георгиева Пенева |
6 |
Член |
Фериде Мехмед Мехмед |
7 |
Член |
Елена Иванова Симеонова |
8 |
Член |
Вяра Ангелова Иванова |
9 |
Член |
Тодор Василев Тодоров |
С И К 200700303 |
с.Бащино, ул."Втора"№9, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Иванка Василева Сярова |
2 |
Зам.-председател |
Шенол Шабан Рамис |
3 |
Секретар |
Иванка Неделчева Керанова |
4 |
Член |
Рафет Сафет Сали |
5 |
Член |
Вилдан Адем Али |
6 |
Член |
Валентин Димитров Димитров |
7 |
Член |
Мелвин Зиия Мурад |
С И К 200700304 |
с.Богданци, ул."Пирин"№8, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Марийка Тодорова Андреева |
2 |
Зам.-председател |
Донка Митева Савчева |
3 |
Секретар |
Лидия Костова Димова |
4 |
Член |
Иванка Иванова Петрова |
5 |
Член |
Йорданка Христова Цанкова |
6 |
Член |
Цветан Георгиев Димитров |
7 |
Член |
Светланка Иванова Георгиева |
8 |
Член |
Гана Иванова Николова |
9 |
Член |
Пламен Иванов Димов |
С И К 200700305 |
с.Вълкан, ул."Първа" №22 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Халибрям Феим Лятиф |
2 |
Зам.-председател |
Сузан Шукрю Мюмюн |
3 |
Секретар |
Петя Валериева Василева |
4 |
Член |
Яшар Мюмюн Садък |
5 |
Член |
Гюлнар Али Раим |
6 |
Член |
Деньо Димитров Атанасов |
7 |
Член |
Иван Василев Димитров |
С И К 200700306 |
с.Дичево, ул. "Осемнадесета" №2 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Гина Радева Василева |
2 |
Зам.-председател |
Ридван Адил Сюлейман |
3 |
Секретар |
Димка Митева Тодорова |
4 |
Член |
Йордан Стойчев Иванов |
5 |
Член |
Галина Иванова Димитрова |
6 |
Член |
Вяра Василева Червенкова |
7 |
Член |
Марина Маринова Дойчева |
8 |
Член |
Стефан Георгиев Иванов |
9 |
Член |
Николина Георгиева Владимирова |
С И К 200700307 |
с.Д.Ряхово, ул."Първа"№77, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мариянка Петрова Георгиева |
2 |
Зам.-председател |
Даниела Петрова Кунева |
3 |
Секретар |
Диана Димитрова Тодорова |
4 |
Член |
Кристиана Руменова Константинова |
5 |
Член |
Алтънай Алит Юсеин |
6 |
Член |
Николай Илиев Денев |
7 |
Член |
Светла Христова Христова |
С И К 200700308 |
с.Зарица, ул."Първа"№9, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Шенай Шефкет Рамадан |
2 |
Зам.-председател |
Минка Георгиева Василева |
3 |
Секретар |
Иванка Тодорова Цветкова |
4 |
Член |
Неше Гюрсел Мехмед |
5 |
Член |
Гюнай Гюнер Бедри |
6 |
Член |
Диана Стефанова Тодорова |
7 |
Член |
Петър Костов Петров |
С И К 200700309 |
с.Зафирово, ул."Ген.Атила Зафиров"№63 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Марияна Цвяткова Михайлова |
2 |
Зам.-председател |
Христо Петров Христов |
3 |
Секретар |
Марияна Христова Тодорова |
4 |
Член |
Екатерина Георгиева Димитрова |
5 |
Член |
Дария Николаева Илиева |
6 |
Член |
Аксиния Симеонова Тодорова |
7 |
Член |
Антония Васкова Георгиева |
С И К 200700310 |
с.Зафирово, ул."Васил Бъчваров"№9, Училище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Антоанета Младенова Денева |
2 |
Зам.-председател |
Антони Ефтимов Дончев |
3 |
Секретар |
Марияна Георгиева Лазарова |
4 |
Член |
Марийка Стефанова Денева |
5 |
Член |
Ниязи Шабан Чобан |
6 |
Член |
Величка Денева Пейчева |
7 |
Член |
Станка Трифонова Димитрова |
С И К 200700311 |
с. Зебил, ул."Втора" № 12, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Селим Джавид Садула |
2 |
Зам.-председател |
Ахмед Неджати Фахредин |
3 |
Секретар |
Валентин Савов Стефанов |
4 |
Член |
Ертун Ерол Тахсин |
5 |
Член |
Тунджай Талят Халид |
6 |
Член |
Джанан Хайредин Осман |
7 |
Член |
Айлин Салимехмед Али |
8 |
Член |
Галина Василева Иванова |
9 |
Член |
Костадинка Иванова Темелкова |
С И К 200700312 |
с. Звенемир, ул. "Осма" № 9, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мима Петкова Карачорова |
2 |
Зам.-председател |
Мелис Рашкова Колева |
3 |
Секретар |
Себат Хайредин Осман |
4 |
Член |
Вяра Петкова Атанасова |
5 |
Член |
Лиляна Проданова Петрова |
6 |
Член |
Дилбер Невзат Халим |
7 |
Член |
Себат Хейредин Осман |
С И К 200700313 |
с. Калугерене, ул. "Първа“ №27, Общ. сграда "Чакалня" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Айредин Ахмед Адил |
2 |
Зам.-председател |
Руси Тодоров Акпунарлиев |
3 |
Секретар |
Мюжгян Ахмед Рашид |
4 |
Член |
Анка Костадинова Костадинова |
5 |
Член |
Сибел Мюмюн Мюмюн |
6 |
Член |
Гана Колева Димитрова |
7 |
Член |
Керанка Якимова Иванова |
8 |
Член |
Стоян Георгиев Петров |
9 |
Член |
Виолетка Димитрова Михайлова |
С И К 200700314 |
с.Коларово, ул."Шипка"№1, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Аксиния Илиева Костадинова |
2 |
Зам.-председател |
Калоян Николаев Илиев |
3 |
Секретар |
Стефан Иванов Станев |
4 |
Член |
Тихомира Върбанова Денева |
5 |
Член |
Марияна Георгиева Георгиева |
6 |
Член |
Невран Невзат Ниязи |
7 |
Член |
Сийка Ганева Вулева |
С И К 200700315 |
с.Косара, ул."Втора“ №2, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мария Атанасова Тодорова |
2 |
Зам.-председател |
Йордан Илиев Белчев |
3 |
Секретар |
Райме Якуб Раиф |
4 |
Член |
Айлин Юсеин Исмаил |
5 |
Член |
Атанас Цветанов Христов |
6 |
Член |
Незиха Мехмед Шакир |
7 |
Член |
Симеон Тодоров Василев |
С И К 200700316 |
с.Листец, ул."Първа" №17, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Риза Сюлейман Руфат |
2 |
Зам.-председател |
Наталия Христова Стойчева |
3 |
Секретар |
Иванка Конова Добрева |
4 |
Член |
Емин Халим Рамадан |
5 |
Член |
Фидаил Сюлейман Идриз |
6 |
Член |
Мария Симеонова Илиева |
7 |
Член |
Нурджихан Тефик Риза |
8 |
Член |
Ганка Трифонова Петрова |
9 |
Член |
Христо Костадинов Янков |
С И К 200700317 |
с. М.Преславец, ул."Преслав"№1, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Тодорка Иванова Спасова |
2 |
Зам.-председател |
Георги Георгиев Николов |
3 |
Секретар |
Вилияна Паскалева Бадева |
4 |
Член |
Ивелина Цветанова Стойкова |
5 |
Член |
Велика Ангелова Димова |
6 |
Член |
Пламен Митков Димитров |
7 |
Член |
Еленка Георгиева Илиева |
С И К 200700318 |
с.Ножарево, ул."Първа"№24, Пенсионерски клуб |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Алкин Лютфи Юмер |
2 |
Зам.-председател |
Мария Стоянова Белчева |
3 |
Секретар |
Димитричка Атанасова Вълева |
4 |
Член |
Диана Дечева Илчева |
5 |
Член |
Назмие Сакъб Шабан |
6 |
Член |
Стефка Дончева Дуганова |
7 |
Член |
Намък Сали Хасан |
8 |
Член |
Димитър Михайлов Михайлов |
9 |
Член |
Бирджан Даил Хюсеин |
С И К 200700319 |
с.Осен, ул."Първа"№29, Обществена сграда |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Нела Стойчева Симеонова |
2 |
Зам.-председател |
Лиляна Добрева Донева |
3 |
Секретар |
Никола Иванов Тодоров |
4 |
Член |
Дарина Величкова Маринова |
5 |
Член |
Пенка Йорданова Димитрова |
6 |
Член |
Пенка Михайлова Петрова |
7 |
Член |
Иванка Костова Колева |
С И К 200700320 |
с.Падина, ул."Пета"№5, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Юлми Февзи Ахмед |
2 |
Зам.-председател |
Моню Георгиев Монев |
3 |
Секретар |
Георги Петров Димов |
4 |
Член |
Танер Ведат Юмер |
5 |
Член |
Виолета Стефанова Сярова |
6 |
Член |
Зора Светиславова Косева |
7 |
Член |
Иринка Николова Костадинова |
С И К 200700321 |
с.Подлес, ул."Първа"№21, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Гинка Славова Стефанова |
2 |
Зам.-председател |
Иванка Димитрова Найденова |
3 |
Секретар |
Минка Георгиева Василева |
4 |
Член |
Виолета Драганова Александрова |
5 |
Член |
Румен Димитров Василев |
6 |
Член |
Маргарита Николова Сярова |
7 |
Член |
Гинка Петкова Станева |
С И К 200700322 |
с.Сокол, ул."Димитър Благоев"№30Г, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Еленка Антонова Славова |
2 |
Зам.-председател |
Тинка Иванова Илиева |
3 |
Секретар |
Диана Венелинова Димитрова |
4 |
Член |
Лиляна Иванова Ганева |
5 |
Член |
Николина Георгиева Владимирова |
6 |
Член |
Мариянка Василева Томова |
7 |
Член |
Стефка Кръстева Илиева |
С И К 200700323 |
с. Ст.Караджа, ул."Централна"№35, Общ. Сграда "Столова" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мария Димитрова Георгиева |
2 |
Зам.-председател |
Павлина Николова Петрова |
3 |
Секретар |
Златка Георгиева Кънчева |
4 |
Член |
Галина Йорданова Минева |
5 |
Член |
Дарина Вълчева Костадинова |
6 |
Член |
Абедин Осман Асан |
7 |
Член |
Дяна Костадинова Иванова |
8 |
Член |
Росен Радославов Акпунарлиев |
9 |
Член |
Пламен Драгомиров Петков |
С И К 200700324 |
с. Суходол, ул."Първа"№31, Обществена сграда "ЧАКАЛНЯ" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Сухат Сабри Абил |
2 |
Зам.-председател |
Абедин Нури Рашид |
3 |
Секретар |
Стефка Петрова Василева |
4 |
Член |
Шасине Идриз Ахмед |
5 |
Член |
Амди Ремзи Юмер |
6 |
Член |
Неджмидин Аптула Юсеин |
7 |
Член |
Христо Костадинов Янков |
8 |
Член |
Мерлин Джеват Камил |
9 |
Член |
Илхами Ибрям Неджиб |
С И К 200700325 |
с.Черногор, ул."Четиринадесета“ №27, ЧИТАЛИЩЕ |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Марияна Пейчева Нацова |
2 |
Зам.-председател |
Борислава Йорданова Георгиева |
3 |
Секретар |
Наталия Тодорова Бадева |
4 |
Член |
Павлина Атанасова Иванова |
5 |
Член |
Татяна Георгиева Василева |
6 |
Член |
Нурфел Ебазер Солак |
7 |
Член |
Асие Абил Сали |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ГЕРБ |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Тодор Томов Тодоров |
2 |
Наташа Русева Николова |
3 |
Костадина Иванова Темелкова |
4 |
Дона Иванова Георгиева |
5 |
Борислава Йорданова Георгиева |
6 |
Елеонора Валентинова Василева |
7 |
Величка Светославова Тодорова |
8 |
Гана Колева Димитрова |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА КОАЛИЦИЯ БСП за България |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Велико Василев Петров |
2 |
Йордан Иванов Захариев |
3 |
Мария Димитрова Колева |
4 |
Красимир Иванов Колев |
5 |
Цонъо Аврамов Петров |
6 |
Димитрина Георгиева Иванова |
7 |
Георги Милков Рачев |
8 |
Младен Петров Йорданов |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ (ДПС) |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Юнал Рами Сами |
2 |
Мелихат Мехмед Дауд |
3 |
Самет Ахмет Асан |
4 |
Бейзат Тефик Байрям |
5 |
Севда Белки Даил |
6 |
Север Шенай Бедри |
7 |
Алдениз Шабан Рамадан |
8 |
Мирослав Иванов Сали |
9 |
Гюлхан Кямил Гьоджен |
10 |
Бахтишен Иззет Юсуф |
11 |
Самир Наазиф Осман |
12 |
Севгин Юдаим Адем |
13 |
Зюмбюл Неджиб Мехмед |
14 |
Яшарали Мехмед Кадир |
15 |
Левент Нуридин Фаредин |
16 |
Гюнайдън Гюнай Исмаил |
17 |
Невджи Юсеин Юмер |
18 |
Юсуф Рушид Юсуф |
19 |
Сезгюлер Иджаби Якуб |
20 |
Сеяре Шабан Ереджеб |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Стефка Дончева Дуганова |
3.На назначените членове на СИК да бъдат издадени удостоверения от № 00001 до № 00195, Образец № 26-ЕП от Изборните книжа, съгласно Решение № № 26-ЕП от 31.03.2019 г. на ЦИК.
Решението може да се обжалва пред Централна избирателна комисия в 3 /три/- дневен срок от обявяването му.
Зам. председател: Стилиян Стойчев Стойчев
Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин
* Публикувано на 23.04.2019 в 16:49 часа
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Главиница, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Тутракан, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Дулово, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.