Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 27-ЕП-РИК20
Силистра, 29.04.2019
ОТНОСНО: назначаване на секционни избирателни комисии в община Тутракан, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
Постъпило e предложение от Кмета на община Тутракан изх. № ИЗ-01-02-2978/24.04.2019 г. наш вх. № 53/24.04.2019 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 18.04.2019 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии, и партиите и коалициите от партии с избрани депутати в Европейски парламент за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Тутракан.
Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации на 18.04.2019 г.,
Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Тутракан.
С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 1, 2, 3 и чл. 91, ал.ал. 1, 8, 9 от Изборния кодекс, и във връзка с Решение № 139-ЕП от 10.04.2019 г., Решение № 148-ЕП от 11.04.2019 г. и Решение № 150-ЕП от 11.04.2019 г на Централна избирателна комисия, Решение № 10-ЕП-РИК20 от 08.04.2019 г. и № 18-ЕП-РИК20 от 13.04.2019 г. на РИК-20, Районна избирателна комисия Силистра
Р Е Ш И:
С И К 203400701 |
гр. Тутракан, ул. "Димитър Благоев" №51, ОЦИД |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Невянка Маринова Иванова |
2 |
Зам. Председател |
Марлена Иванова Теодорова |
3 |
Секретар |
Тодорка Георгиева Карастоянова |
4 |
Член |
Доротея Константинова Бальовска |
5 |
Член |
Анелия Йорданова Калдарева |
6 |
Член |
Рослан Орлинов Стоянов |
7 |
Член |
Добринка Костадинова Бързалева |
8 |
Член |
Катя Николова Йорданова |
9 |
Член |
Елвин Сергюн Нешели-Михайлова |
С И К 203400702 |
гр. Тутракан, ул. "Суворов" №, НЧ „Н.Й.Вапцаров" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Петьо Пламенов Стойчев |
2 |
Зам. Председател |
Нурджихан Кадир Ибрям |
3 |
Секретар |
Зойка Спасова Стефанова |
4 |
Член |
Росица Павлова Кънчева |
5 |
Член |
Галя Иванова Димитрова |
6 |
Член |
Николай Маринов Николов |
7 |
Член |
Марийка Цонева Димитрова |
8 |
Член |
Огнян Петров Нецов |
9 |
Член |
Иван Бориславов Радев |
С И К 203400703 |
гр. Тутракан ул. "Трансмариска" №20, Общински съвет |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Февзия Февзи Асан |
2 |
Зам. Председател |
Сияна Валентиева Чорбаджиева-Маринова |
3 |
Секретар |
Ценка Стефанова Маринова |
4 |
Член |
Анка Стефанова Козарова |
5 |
Член |
Гинка Кирилова Стоянова |
6 |
Член |
Гюлхан Юсеин Мустафа |
7 |
Член |
Реджеб Махмуд Салим |
8 |
Член |
Валентина Маринова Димитрова |
9 |
Член |
Ванеса Георгиева Йорданова |
С И К 203400704 |
гр. Тутракан, ул. "Росица" №6, Пенсионерски клуб |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Димитринка Димчева Гичкова |
2 |
Зам. Председател |
Мелекбер Шукри Касъмналъ |
3 |
Секретар |
Юлия Любенова Йорданова |
4 |
Член |
Петранка Георгиева Чорбаджиева |
5 |
Член |
Здравка Стоянова Дамянова |
6 |
Член |
Анка Николова Мирчева |
7 |
Член |
Мария Николова Димитрова |
8 |
Член |
Десислава Иванова Димчева |
9 |
Член |
Пейчо Енчев Стефанов |
С И К 203400705 |
гр. Тутракан, ул. "Росица" №8, Шах клуб |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Калинка Неделчева Грънчарова |
2 |
Зам. Председател |
Диляна Димитрова Михайлова |
3 |
Секретар |
Николинка Стефонова Енчева |
4 |
Член |
Мариана Георгиева Христова |
5 |
Член |
Христина Иванова Димитрова |
6 |
Член |
Йорданка Йорданова Грънчарова |
7 |
Член |
Михаил Атанасов Лисков |
8 |
Член |
Маргарита Неделчева Райкова |
9 |
Член |
Снежана Петрова Денева |
С И К 203400706 |
гр. Тутракан, ул. "Силистра" №48А, Закусвалня |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Мария Николова Стойкова |
2 |
Зам. Председател |
Веселина Димитрова Генова |
3 |
Секретар |
Венелина Георгиева Андреева |
4 |
Член |
Ивелина Иванова Георгиева |
5 |
Член |
Стефка Христова Вълкова |
6 |
Член |
Снежанка Маринова Георгиева |
7 |
Член |
Елица Костадинова Николова |
8 |
Член |
Семра Юмер Махмуд |
9 |
Член |
Николай Георгиев Желев |
С И К 203400707 |
гр. Тутракан, ул. "Цибър" №1, Дом за стари хора |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Иванка Николова Ганева |
2 |
Зам. Председател |
Марчела Русева Георгива |
3 |
Секретар |
Стоян Петров Николов |
4 |
Член |
Димитрина Георгиева Барбучанова |
5 |
Член |
Марийка Петрова Василева |
6 |
Член |
Анка Николова Колева |
7 |
Член |
Димитър Николов Русчев |
8 |
Член |
Еленка Петкова Денева |
9 |
Член |
Хюлия Сейфидин Осман |
С И К 203400708 |
гр. Тутракан, ДГ "Славянка", ул. "Алеко Константинов" 5 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Станка Димитрова Иванова |
2 |
Зам. Председател |
Цветана Петрова Кирова- Петкова |
3 |
Секретар |
Вероника Димитрова Атанасова |
4 |
Член |
Вержиния Николова Дойнова |
5 |
Член |
Румяна Иванова Димитрова |
6 |
Член |
Емил Димитров Петров |
7 |
Член |
Пенка Христова Андреева |
8 |
Член |
Невянка Илиева Неделчева |
9 |
Член |
Анка Христова Христова |
С И К 203400709 |
гр. Тутракан, ул. "Гео Милев" 2, СУ "Хр. Ботев" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Радка Стоянова Георгиева |
2 |
Зам. Председател |
Елица Атанасова Иванова |
3 |
Секретар |
Сезел Ахмедова Бейтула |
4 |
Член |
Милена Георгиева Николова |
5 |
Член |
Пламен Георгиев Аначков |
6 |
Член |
Маргарита Колева Димитрова |
7 |
Член |
Виолета Иванова Кацарска |
8 |
Член |
Ирена Георгиева Георгиева |
9 |
Член |
Стоян Стефанов Стоянов |
С И К 203400710 |
гр. Тутракан, ул. "Гео Милев" 2, СУ "Хр. Ботев" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Толга Бейсим Юсню |
2 |
Зам. Председател |
Атанаска Илиева Пейчева |
3 |
Секретар |
Кремена Ангелова Кирилова |
4 |
Член |
Кремена Петрова Атанасова |
5 |
Член |
Никола Тодоров Акпунарлиев |
6 |
Член |
Гюрсес Петров Александров |
7 |
Член |
Басри Сабриев Сабриев |
8 |
Член |
Пресиян Стефанов Петков |
9 |
Член |
Маргирата Александрова Змеева |
С И К 203400711 |
с. Белица, ул. "10-ти май" №65, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Силвия Маринова Петрова |
2 |
Зам. Председател |
Василка Радева Димитрова |
3 |
Секретар |
Калина Димитрова Данчева |
4 |
Член |
Албена Стоянова Лефтерова |
5 |
Член |
Невяна Маринова Стефанова |
6 |
Член |
Теодор Илиев Тодоров |
7 |
Член |
Детелина Георгиева Петрова |
С И К 203400712 |
с. Нова Черна, ул. "Черно море" №24, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Валентина Георгиева Георгиева |
2 |
Зам. Председател |
Иванка Емилиянова Вълкова |
3 |
Секретар |
Светослава Георгиева Христова |
4 |
Член |
Петранка Христова Павлова |
5 |
Член |
Йордан Иванов Александров |
6 |
Член |
Мария Славова Петрова |
7 |
Член |
Стоянка Костадинова Койчева |
8 |
Член |
Рейхан Асан Насуф |
9 |
Член |
Маргарита Петрова Петрова |
С И К 203400713 |
с. Нова Черна, ул. "Кирил и Методий" №87, ОУ "Кирил и Методий" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Разие Махмуд Салим |
2 |
Зам. Председател |
Марийка Генчева Вълчева |
3 |
Секретар |
Николина Петрова Йорданова |
4 |
Член |
Нели Василева Стефанова |
5 |
Член |
Дяна Енева Великова |
6 |
Член |
Нурбин Салим Юсеин |
7 |
Член |
Марияна Георгиева Бобева |
8 |
Член |
Минко Захариев Зарков |
9 |
Член |
Ерджан Мехмед Мехмед |
С И К 203400714 |
с. Сяново, ул. "Шеста" № 9, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Марийка Христова Петрова |
2 |
Зам. Председател |
Недялка Николова Василева |
3 |
Секретар |
Венелин Тодоров Великов |
4 |
Член |
Димитър Атанасов Димитров |
5 |
Член |
Мария Николова Сабанска |
6 |
Член |
Меям Ниязи Чакър |
7 |
Член |
Валентина Стефанова Ангелова |
С И К 203400715 |
с. Преславци, ул. "Единадесета" №1, Пенсионерски клуб |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Асие Муртазова Рамадан |
2 |
Зам. Председател |
Султан Руфадова Сабриева |
3 |
Секретар |
Ирина Стоянова Иванова |
4 |
Член |
Мелекбер Ахмедова Мемишева |
5 |
Член |
Жулиде Исмаил Рамадан |
6 |
Член |
Салъф Алиибрям Вели |
7 |
Член |
Гюляр Ризова Али |
8 |
Член |
Радка Атанасова Димитрова |
9 |
Член |
Мустафа Мердан Сали |
С И К 203400716 |
с. Бреница, ул. "Трета" №18, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Метин Махмуд Мехмед |
2 |
Зам. Председател |
Георги Димитров Георгиев |
3 |
Секретар |
Ваня Тодорова Сабри |
4 |
Член |
Сонер Мазям Юсуф |
5 |
Член |
Денислав Великов Иванов |
6 |
Член |
Иван Николов Коприянов |
7 |
Член |
Невин Халил Ахмед |
С И К 203400717 |
с. Старо село, ул. "Съединение" №33, Читалище Възраждане 1940 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Теодора Светломирова Симеонова |
2 |
Зам. Председател |
Здравка Георгиева Стоянова |
3 |
Секретар |
Румяна Тодорова Русева |
4 |
Член |
Галина Цветанова Неделчева |
5 |
Член |
Йонка Колева Александрова |
6 |
Член |
Росица Иванова Христова |
7 |
Член |
Василка Петрова Равалиева |
С И К 203400718 |
с. Старо село, ул. "Съединение" №39, Пенсионерски клуб |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Маргарита Василева Недева |
2 |
Зам. Председател |
Светла Маринова Змеева |
3 |
Секретар |
Деница Валентинова Димитрова |
4 |
Член |
Милица Светломирова Тодорова |
5 |
Член |
Деница Милкова Григорова |
6 |
Член |
Иванка Йорданова Ангелова |
7 |
Член |
Стоянка Ангелова Неделчева |
С И К 203400719 |
с. Шуменци, ул. "Георги Димитров" №7, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Дарина Георгиева Димитрова |
2 |
Зам. Председател |
Димитричка Петрова Христова |
3 |
Секретар |
Стефка Рачева Илиева |
4 |
Член |
Коси Стоянов Петров |
5 |
Член |
Драганка Георгиева Йорданова |
6 |
Член |
Нурай Наим Зекерие |
7 |
Член |
Велико Тодоров Станев |
С И К 203400720 |
с. Варненци, ул. "Тутракан" №1, Ритуална зала |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Стефка Кулева Кръстева |
2 |
Зам. Председател |
Панайот Илиев Петров |
3 |
Секретар |
Стефан Пламенов Данков |
4 |
Член |
Татяна Василева Панайотова |
5 |
Член |
Пламенка Владимирова Петрова |
6 |
Член |
Пенчо Несторов Атанасов |
7 |
Член |
Данаил Стоянов Вичев |
С И К 203400721 |
с. Пожарево и с. Дунавец , ул. "Втора" №29, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Надежда Драганова Арабаджиева |
2 |
Зам. Председател |
Милена Пенева Ламбаджиева |
3 |
Секретар |
Валентина Слободанова Рачева |
4 |
Член |
Димитър Маринов Пенев |
5 |
Член |
Пламен Иванов Иванов |
6 |
Член |
Лиляна Николова Донева |
7 |
Член |
Антония Веселинова Василева |
С И К 203400722 |
с. Цар Самуил, ул. "Филип Тотю" №15, ОУ "Ст. Караджа" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Елена Николова Георгиева |
2 |
Зам. Председател |
Стефка Александрова Василева |
3 |
Секретар |
Бейтула Кадир Неджиб |
4 |
Член |
Исмет Ниязи Ални |
5 |
Член |
Сабихат Салим Мехмедали |
6 |
Член |
Велика Трайкова Йорданова |
7 |
Член |
Марийка Илиева Коприянова |
С И К 203400723 |
с. Цар Самуил, ул. "Дочо Михайлов" №17, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Адем Шукри Адем |
2 |
Зам. Председател |
Стоянка Николова Симеонова |
3 |
Секретар |
Надежда Николова Петрова |
4 |
Член |
Наргиле Раим Сюлейман |
5 |
Член |
Весиле Мехмед Реджеб |
6 |
Член |
Деспина Денева Калинова |
7 |
Член |
Ивелина Иванова Гогова |
8 |
Член |
Венцислав Веселинов Мирчев |
9 |
Член |
Сабрие Ислям Раимова |
С И К 203400724 |
с. Търновци, ул. "Първа" №19, Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Петранка Боянова Иванова |
2 |
Зам. Председател |
Веселина Великова Петкова |
3 |
Секретар |
Шенол Шефкетов Незиров |
4 |
Член |
Теодора Тодорова Негрянова |
5 |
Член |
Марям Юсеин Юмер |
6 |
Член |
Венко Димитров Христов |
7 |
Член |
Теодор Тодоров Апрозянов |
С И К 203400725 |
с. Антимово, ул. "Първа" №15, Кметство |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Димитринка Димитрожа Рашева |
2 |
Зам. Председател |
Красимир Стелиянов Николов |
3 |
Секретар |
Ивелин Валентинов Добрев |
4 |
Член |
Стоянка Занчева Стоянова |
5 |
Член |
Гюляй Мехмед Юсеин |
6 |
Член |
Мехрибан Мюмюн Акъ |
7 |
Член |
Божидар Петров Кръстев |
С И К 203400726 |
с. Царев дол, ул. "Пета" №1 Читалище |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Невянка Иванова Йорданова |
2 |
Зам. Председател |
Пламен Стефанов Данков |
3 |
Секретар |
Георги Костов Иванов |
4 |
Член |
Йорданка Пенчева Иванова |
5 |
Член |
Мариян Пенев Иванов |
6 |
Член |
Цветан Маргаритов Любомиров |
7 |
Член |
Петър Йорданов Петров |
С И К 203400727 |
МБАЛ-Тутракан , ул. "Трансмариска" №79 |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Марин Костадинов Грънчаров |
2 |
Зам. Председател |
Илко Стелиянов Чакъров |
3 |
Секретар |
Донка Николова Петрова |
4 |
Член |
Владислав Тошков Цаков |
5 |
Член |
Дарина Николова Петрова |
6 |
Член |
Марин Иванов Драганов |
7 |
Член |
Семра Селяйдин Кютюклиева |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ГЕРБ |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Анастасия Якова Тодорова |
2 |
Даниела Здравкова Бъчварова |
3 |
Капка Йорданова Иванова |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА КОАЛИЦИЯ БСП за България |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Пенка Великова Иванова |
2 |
Васил Христов Йорданов |
3 |
Руска Василева Велева |
4 |
Марийка Димитрова Маринова |
5 |
Румяна Николаева Стоянова |
6 |
Гина Димитрова Георгиева |
7 |
Велика Атанасова Петкова |
8 |
Дянка Алексиева Михайлова |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ (ДПС) |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Фатме Исмаилова Исмаилова |
2 |
Нюлфер Ниазиева Ахмедова |
3 |
Биргюл Ремзи Поси |
4 |
Дженгиз Шекир Юсеин |
5 |
Мюсеме Ахмед Али |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА КОАЛИЦИЯ РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Гина Върбанова Илиева |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА КОАЛИЦИЯ ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Кирил Неделчев Неделчев |
2 |
Николинка Панайотова Николова |
3 |
Иванка Димитрова Неделчева |
4 |
Николинка Ангелова Неделчева |
5 |
Елена Радева Иванова |
6 |
Димитричка Петкова Василева |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ВОЛЯ |
|
№ |
Трите имена |
1 |
Емилия Антонова Радева |
2 |
Марийка Радева Иванова |
3 |
Донка Георгиева Нецова |
Решението може да се обжалва пред Централна избирателна комисия в 3 /три/- дневен срок от обявяването му.
Председател: Теодора Павлова Тодорова
Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин
* Публикувано на 29.04.2019 в 17:51 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Главиница, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Тутракан, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Дулово, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.