Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 28-ЕП-РИК20
Силистра, 29.04.2019
ОТНОСНО: назначаване на секционни избирателни комисии в община Дулово, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
Постъпило e предложение от Кмета на община Дулово изх. № 3267/23.04.2019 г. наш вх. № 45/23.04.2019 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 15.04.2019 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии, и партиите и коалициите от партии с избрани депутати в Европейски парламент за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Дулово, предложение за членове на СИК от ПП ДПС вх. №51/24.04.2019 г.; ПП ДПС вх. №52/24.04.2019 г.; КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК вх. №54/24.04.2019 г.; КП „Обединени патриоти“ вх. № 55/24.04.2019 г., ПП ГЕРБ с вх. № 63/27.04.2019 г.; ПП ВОЛЯ с вх. № 67/29.04.2019 г.
Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации на 15.04.2019 г.,
Не е постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Дулово.
С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 1, 2, 3, 4 и чл. 91, ал.ал. 1, 8, 9, 12 от Изборния кодекс, и във връзка с Решение № 139-ЕП от 10.04.2019 г., Решение № 148-ЕП от 11.04.2019 г. и Решение № 150-ЕП от 11.04.2019 г на Централна избирателна комисия, Решение № 11-ЕП-РИК20 от 09.04.2019 г. и № 20-ЕП-РИК20 от 13.04.2019 г. на РИК-20, Районна избирателна комисия Силистра
Р Е Ш И:
С И К 201000401 |
гр. Дулово, ул. "Александър Стамболийски" № 20, ЦДГ № 1 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Богдана Иванова Станева |
|
2 |
Зам.-председател |
Ваня Чавдарова Йовчева |
|
3 |
Секретар |
Йорданка Николаева Николова - Тодорова |
|
4 |
Член |
Добринка Димитрова Никова |
|
5 |
Член |
Мюмюне Хамилова Ферхадова |
|
6 |
Член |
Станю Станчев Христов |
|
7 |
Член |
Йорданка Григорова Желева |
|
8 |
Член |
Светла Йорданова Янева |
|
9 |
Член |
Величка Танкова Пехливанова |
|
С И К 201000402 |
гр. Дулово, ул. "Васил Левски" № 17, ОУ "Христо Смирненски" |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Станка Йорданова Илиева |
|
2 |
Зам.-председател |
Маргарита Иванова Димитрова |
|
3 |
Секретар |
Стоянка Димитрова Петрова |
|
4 |
Член |
Габриела Димова Петрова |
|
5 |
Член |
Кремена Рачева Минкова |
|
6 |
Член |
Росица Велева Петрова |
|
7 |
Член |
Султан Вели Салим |
|
С И К 201000403 |
гр. Дулово, ул. "Иван Вазов" № 1, Бюро по труда |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Анелия Атанасова Христова |
|
2 |
Зам.-председател |
Иван Петров Николов |
|
3 |
Секретар |
Ивелина Иванова Янева |
|
4 |
Член |
Теменужка Тодорова Великова |
|
5 |
Член |
Димитричка Василева Стефанова |
|
6 |
Член |
Дона Христова Колева |
|
7 |
Член |
Рахим Халил Салим |
|
8 |
Член |
Виолета Добрева Петкова |
|
9 |
Член |
Галин Иванов Господинов |
|
С И К 201000404 |
гр. Дулово, ул. "Васил Левски" № 19, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Силвия Огнянова Ангелова |
|
2 |
Зам.-председател |
Радка Димитрова Камберлийска |
|
3 |
Секретар |
Милена Генчева Колева |
|
4 |
Член |
Марийка Богданова Минкова |
|
5 |
Член |
Галина Атанасова Иванова |
|
6 |
Член |
Минка Йорданова Георгиева |
|
7 |
Член |
Максуд Зюлкер Мюмюн |
|
8 |
Член |
Желка Иванова Стоянова |
|
9 |
Член |
Радка Атанасова Генова |
|
С И К 201000405 |
гр. Дулово, ул. "Кирил и Методий" № 3, СОУ "Васил Левски" |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Румяна Тодорова Тодорова |
|
2 |
Зам.-председател |
Недка Стоянова Николова |
|
3 |
Секретар |
Мариела Милкова Дачева |
|
4 |
Член |
Томанка Стоянова Кондева |
|
5 |
Член |
Костадинка Костова Христова |
|
6 |
Член |
Анка Христова Георгиева |
|
7 |
Член |
Халил Салим Мехмед |
|
8 |
Член |
Стефан Бончев Стоянов |
|
9 |
Член |
Цветан Илиев Даневски |
|
С И К 201000406 |
гр. Дулово, ул. "Арда" № 10, ЦДГ № 5 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Румяна Желева Калева |
|
2 |
Зам.-председател |
Жулиета Костадинова Петрова |
|
3 |
Секретар |
Левент Бюлент Бейхан |
|
4 |
Член |
Маргарита Атанасова Иванова |
|
5 |
Член |
Зюмрют Сюлейман Мансър-Акиф |
|
6 |
Член |
Махмуд Хабил Мустафа |
|
7 |
Член |
Даниела Николова Христова |
|
8 |
Член |
Анелия Георгиева Стоянова |
|
9 |
Член |
Пенка Иванова Таскова |
|
С И К 201000407 |
гр. Дулово, ул. "Васил Левски" № 20, Дирекция "Социално подпомагане" |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Росица Стефанова Вълчева |
|
2 |
Зам.-председател |
Антоанета Кунчева Петрова |
|
3 |
Секретар |
Ганка Минкова Лазарова |
|
4 |
Член |
Руска Янкова Енева |
|
5 |
Член |
Йовка Няголова Андреева |
|
6 |
Член |
Митко Михайлов Димитров |
|
7 |
Член |
Айрин Сали Абилова |
|
8 |
Член |
Мария Петрова Спасова |
|
9 |
Член |
Василка Димитрова Димитрова |
|
С И К 201000408 |
гр. Дулово, ул. "Шуменско шосе" № 120 А, Пенсионерски клуб |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Миглена Костова Иванова |
|
2 |
Зам.-председател |
Костадинка Диколова Димитрова |
|
3 |
Секретар |
Тунчай Февзи Акиф |
|
4 |
Член |
Ширин Фехми Хабил |
|
5 |
Член |
Айхан Сами Муса |
|
6 |
Член |
Тюркян Митхат Акиф-Шайп |
|
7 |
Член |
Стойка Илиева Димова |
|
8 |
Член |
Велика Димитрова Желева |
|
9 |
Член |
Васил Николов Петров |
|
С И К 201000409 |
с. Черник, ул. "Шести май" № 49, ЦДГ |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Дилбер Турхан Алиш |
|
2 |
Зам.-председател |
Стефка Атанасова Кунева |
|
3 |
Секретар |
Гюнтер Шенол Сефер |
|
4 |
Член |
Бейхан Басри Хасан |
|
5 |
Член |
Гюлхан Мехмед Халид |
|
6 |
Член |
Орхан Назми Аптула |
|
7 |
Член |
Илия Тодоров Георгиев |
|
8 |
Член |
Айтен Мустафова Мустафова |
|
9 |
Член |
Гинка Димитрова Иванова |
|
С И К 201000410 |
с. Черник, ул. "Еделвайс" № 2, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Хаят Сали Садък |
|
2 |
Зам.-председател |
Милена Димова Петкова |
|
3 |
Секретар |
Вълчо Христов Вълчев |
|
4 |
Член |
Ибрахим Демир Муртаза |
|
5 |
Член |
Айля Халил Ахмед |
|
6 |
Член |
Айдън Билялов Мустафов |
|
7 |
Член |
Зейниш Мехмед Капрал |
|
8 |
Член |
Севда Али Бейджет |
|
9 |
Член |
Марина Иванова Маринова |
|
С И К 201000411 |
с. Черник, ул. "Детелина" № 23, ОУ "Св. св. Кирил и Методий" |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Ахмед Бейтула Хасан |
|
2 |
Зам.-председател |
Гергина Желева Недева |
|
3 |
Секретар |
Анифе Юсуф Ахмед |
|
4 |
Член |
Ренгин Исмаил Мустафа |
|
5 |
Член |
Мустафа Ахмед Мустафа |
|
6 |
Член |
Вълчо Христов Вълмев |
|
7 |
Член |
Петко Райнов Петков |
|
8 |
Член |
Труфана Стефанова Колева |
|
9 |
Член |
Неделчо Илиев Господинов |
|
С И К 201000412 |
гр. Дулово, ул. "Розова долина" № 37, МБАЛ ЕООД |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Минка Костадинова Дечева |
|
2 |
Зам.-председател |
Зорница Георгиева Георгиева |
|
3 |
Секретар |
Мария Русева Стоянова |
|
4 |
Член |
Мария Цонева Цанева |
|
5 |
Член |
Хатидже Хюсеин Думанджъ |
|
6 |
Член |
Грозданка Николова Колева |
|
7 |
Член |
Георги Петров Георгиев |
|
С И К 201000413 |
с. Водно, ул. "Първа" № 36, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Гюлсевим Ахмед Тефик |
|
2 |
Зам.-председател |
Димитър Славов Желязков |
|
3 |
Секретар |
Ергин Сали Халил |
|
4 |
Член |
Мехти Феви Селим |
|
5 |
Член |
Зерин Гюншерай Бехчет |
|
6 |
Член |
Ердинч Мехмед Юнуз |
|
7 |
Член |
Христо Насков Пенчев |
|
8 |
Член |
Иванка Вълчева Славова |
|
9 |
Член |
Детелина Гинева Янакиева |
|
С И К 201000414 |
с. Черковна, ул. "Осма" № 3, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Юзджан Иса Ахмед |
|
2 |
Зам.-председател |
Никола Маринов Недков |
|
3 |
Секретар |
Пламен Василев Кирилов |
|
4 |
Член |
Гюнай Назми Демир |
|
5 |
Член |
Дженгиз Исмет Демир |
|
6 |
Член |
Велка Бойкова Кирова |
|
7 |
Член |
Митхат Мудин Аптула |
|
8 |
Член |
Кирил Кирилов Георгиев |
|
9 |
Член |
Мария Кънева Колева |
|
С И К 201000415 |
с. Грънчарово, ул. "Първа" № 53, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Ангел Господинов Ангелов |
|
2 |
Зам.-председател |
Тодор Ангелов Димитров |
|
3 |
Секретар |
Христина Вълчева Петрова |
|
4 |
Член |
Нериман Бейджет Мехмед |
|
5 |
Член |
Изет Юсеинов Юсеин |
|
6 |
Член |
Решат Руфат Ешреф |
|
7 |
Член |
Павлинка Георгиева Нейчева |
|
С И К 201000416 |
с. Прохлада, ул. "Първа" №23, Кметство |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Тодорка Димова Костадинова |
|
2 |
Зам.-председател |
Драгомир Данчев Минчев |
|
3 |
Секретар |
Пламен Христов Павлов |
|
4 |
Член |
Тошка Иванова Христова |
|
5 |
Член |
Димитър Крумов Тодоров |
|
6 |
Член |
Бирсел Фикрет Юсуф |
|
7 |
Член |
Стойчо Марков Марков |
|
С И К 201000417 |
с. Златоклас, ул. "Първа" № 29, Кметство |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Али Мехмед Али |
|
2 |
Зам.-председател |
Руси Петров Петров |
|
3 |
Секретар |
Станчо Петров Станев |
|
4 |
Член |
Турхан Али Мехмед |
|
5 |
Член |
Тамер Назиф Осман |
|
6 |
Член |
Нурджихан Сюлюш Али |
|
7 |
Член |
Гюлсехяр Мехмедова Мехмед |
|
8 |
Член |
Пантелей Тодоров Димов |
|
9 |
Член |
Никола Братанов Ранчев |
|
С И К 201000418 |
с. Колобър, ул. "Първа" № 45, Читалище - Заседателна зала |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Исмегюл Неджати Хълми |
|
2 |
Зам.-председател |
Росица Стоянова Минчева |
|
3 |
Секретар |
Георги Василев Кралев |
|
4 |
Член |
Неджибе Исмет Мехмед |
|
5 |
Член |
Андрей Илиев Андреев |
|
6 |
Член |
Румен Неделчев Колев |
|
7 |
Член |
Сюлбие Сюлейман Мехмед |
|
8 |
Член |
Атанас Ангелов Петров |
|
9 |
Член |
Янка Петкова Драганова |
|
С И К 201000419 |
с. Межден, ул. "Стефан Караджа" № 1, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Димитричка Иванова Денева |
|
2 |
Зам.-председател |
Мима Михайлова Желева |
|
3 |
Секретар |
Гинка Василева Димитрова |
|
4 |
Член |
Милена Георгиева Василева |
|
5 |
Член |
Иванка Недялкова Златева |
|
6 |
Член |
Йордан Кирилов Йорданов |
|
7 |
Член |
Мюбера Юсеин Назиф |
|
8 |
Член |
Софка Вълчева Ангелова |
|
9 |
Член |
Венета Кирилова Минкова |
|
С И К 201000420 |
с. Върбино, ул. "Първа" № 2, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Стефан Стойчев Стефанов |
|
2 |
Зам.-председател |
Атанас Стойчев Каберлийски |
|
3 |
Секретар |
Снежана Георгиева Стоянова |
|
4 |
Член |
Петя Матева Ангелова |
|
5 |
Член |
Станчо Ганчев Недков |
|
6 |
Член |
Севгюл Ремзи Хамза |
|
7 |
Член |
Маринка Дочева Божкова |
|
С И К 201000421 |
с. Полковник Таслаково, ул. "Първа" № 30, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Елизабета Иванова Минкова |
|
2 |
Зам.-председател |
Иван Димитров Иванов |
|
3 |
Секретар |
Нуртен Мехмед Мустафа |
|
4 |
Член |
Ширин Джеджет Мехмед |
|
5 |
Член |
Мехтаб Мухсин Мухсин |
|
6 |
Член |
Тодор Славов Георгиев |
|
7 |
Член |
Ресми Рамис Осман |
|
8 |
Член |
Николай Ангелов Илиев |
|
9 |
Член |
Иван Цветанов Иванов |
|
С И К 201000422 |
с. Козяк, ул. "Първа" № 35, Кметство - Пенсионерски клуб |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Георги Георгиев Добрев |
|
2 |
Зам.-председател |
Димо Колев Михнев |
|
3 |
Секретар |
Димитър Георгиев Пехливански |
|
4 |
Член |
Добри Василев Мирчев |
|
5 |
Член |
Здравка Николаева Димитрова |
|
6 |
Член |
Орхан Хюсню Мустафа |
|
7 |
Член |
Емил Станев Добрев |
|
С И К 201000423 |
с. Поройно, ул. "Втора" № 31, Ритуална зала |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Росица Стоянова Начева |
|
2 |
Зам.-председател |
Станка Йорданова Петрова |
|
3 |
Секретар |
Шенур Айдън Мустафа |
|
4 |
Член |
Катина Ганчева Димитрова |
|
5 |
Член |
Бехчет Яшар Хюсеин |
|
6 |
Член |
Данка Денева Златева |
|
7 |
Член |
Алеко Бисеров Киров |
|
8 |
Член |
Денка Иванова Великова |
|
9 |
Член |
Стефана Георгиева Камберлийска |
|
С И К 201000424 |
с. Раздел, ул. "Първа" № 9, Кметство - Пенсионерски клуб |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Нуртен Матем Мустафа |
|
2 |
Зам.-председател |
Цветанка Иванова Георгиева |
|
3 |
Секретар |
Пламен Бисеров Димитров |
|
4 |
Член |
Хюсеин Хайредин Юсуф |
|
5 |
Член |
Невзат Февзи Хюсеин |
|
6 |
Член |
Фиген Ружди Сали |
|
7 |
Член |
Рейхан Зюлкерим Ефраим |
|
8 |
Член |
Ирина Георгиева Жейнова |
|
9 |
Член |
Нихат Неджмидин Нури |
|
С И К 201000425 |
с. Секулово, ул. "Златен клас" № 1, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Пенка Георгиева Николова |
|
2 |
Зам.-председател |
Колю Пенев Пенев |
|
3 |
Секретар |
Станка Илиева Петкова |
|
4 |
Член |
Руси Стефанов Щерев |
|
5 |
Член |
Ариф Али Ариф |
|
6 |
Член |
Абибе Мехмед Шефкет |
|
7 |
Член |
Мехмедемин Мехмед Халид |
|
8 |
Член |
Иван Борисов Койчев |
|
9 |
Член |
Сали Сали Сабит |
|
С И К 201000426 |
с. Скала, ул. "Трета" № 8, Читалище |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Селвия Ахмед Мехмед |
|
2 |
Зам.-председател |
Венета Драганова Марчева |
|
3 |
Секретар |
Васил Иванов Митев |
|
4 |
Член |
Цонко Маринов Белчев |
|
5 |
Член |
Гинка Димитрова Петрова |
|
6 |
Член |
Решат Акиф Салим |
|
7 |
Член |
Петър Георгиев Вълев |
|
С И К 201000427 |
с. Чернолик, ул. "Кирил и Методий" № 3, ОУ "Д-р Петър Берон" |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Абтула Мехмед Абтула |
|
2 |
Зам.-председател |
Росица Атанасова Атанасова |
|
3 |
Секретар |
Тахир Рашид Мехмед |
|
4 |
Член |
Ерай Сали Мехмед |
|
5 |
Член |
Нериман Мехмед Хамид |
|
6 |
Член |
Кольо Пенев Пенев |
|
7 |
Член |
Бирджан Ибрахим Аптула |
|
8 |
Член |
Айгюл Христова Идает |
|
9 |
Член |
Веселин Драганов Атанасов |
|
С И К 201000428 |
с. Чернолик, ул. "Победа" № 16 А, Пенсионерски клуб |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Ферихан Мехмед Мехмед |
|
2 |
Зам.-председател |
Нуртен Бейтулова Галибова |
|
3 |
Секретар |
Катя Петрова Генадиева |
|
4 |
Член |
Рушид Рушидов Абтиев |
|
5 |
Член |
Зеррин Абтула Ахмед |
|
6 |
Член |
Мустафа Мехмед Куру |
|
7 |
Член |
Нурхан Мюмюн Аптула |
|
8 |
Член |
Сабахадин Мустафа Хатиб |
|
9 |
Член |
Пенка Ангелова Петрова |
|
С И К 201000429 |
с. Правда, ул. "Централна" № 24, ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Ерол Мухсин Ахмед |
|
2 |
Зам.-председател |
Милен Михайлов Михайлов |
|
3 |
Секретар |
Зеннун Расим Кьосе |
|
4 |
Член |
Гюркан Юнал Мехмед |
|
5 |
Член |
Алпер Вадет Халис |
|
6 |
Член |
Мехмед Йълмъз Голеш |
|
7 |
Член |
Денис Сабри Юмер |
|
8 |
Член |
Валентин Борисов Димитров |
|
9 |
Член |
Айгюл Насуф Мехмед |
|
С И К 201000430 |
с. Правда, ул. "Централна" № 23, Пенсионерски клуб |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Мехмед Юзеир Тоска |
|
2 |
Зам.-председател |
Иван Великов Йоргов |
|
3 |
Секретар |
Самет Мюмюн Мангър |
|
4 |
Член |
Ахмед Адем Мангър |
|
5 |
Член |
Гюрсел Адил Сали |
|
6 |
Член |
Жулвен Шахин Али |
|
7 |
Член |
Алчай Ахмед Ефрайм |
|
8 |
Член |
Севдалин Вълчев Стефанов |
|
9 |
Член |
Атанас Крумов Дамянов |
|
С И К 201000431 |
с. Яребица, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 37, |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Бейсер Рафи Кър |
|
2 |
Зам.-председател |
Гено Колев Генов |
|
3 |
Секретар |
Халил Халим Халил |
|
4 |
Член |
Нуран Бейсим Назми |
|
5 |
Член |
Сема Бюрхан Хабил |
|
6 |
Член |
Ренгинар Салим Ходжолу |
|
7 |
Член |
Севинч Бехат Топал |
|
8 |
Член |
Борис Лазаров Борисов |
|
9 |
Член |
Хюсние Севгин Тепик |
|
С И К 201000432 |
с. Яребица, Ритуална залая, ул. "Първа" № 35, |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Денис Шарафедтин Ашъм |
|
2 |
Зам.-председател |
Станчо Тодоров Станев |
|
3 |
Секретар |
Бейсим Исмаил Ходжаолу |
|
4 |
Член |
Ибрям Мустафов Ибрямов |
|
5 |
Член |
Семра Али Руфи |
|
6 |
Член |
Динер Назми Емрула |
|
7 |
Член |
Динчер Назми Емрула |
|
8 |
Член |
Стефан Лазаров Желев |
|
9 |
Член |
Керанка Мирева Чакърова |
|
С И К 201000433 |
с. Руйно, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 5 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Мариета Миткова Тодорова |
|
2 |
Зам.-председател |
Осман Мехмедов Киров |
|
3 |
Секретар |
Севдим Сюлейман Ходжа |
|
4 |
Член |
Алкин Ергюл Осман |
|
5 |
Член |
Сехер Неджати Юсуф |
|
6 |
Член |
Джейлян Руфат Муталиб |
|
7 |
Член |
Станимир Илиев Енев |
|
8 |
Член |
Панчо Стоилов Неделчев |
|
9 |
Член |
Красимир Димитров Костадинов |
|
С И К 201000434 |
с. Долец, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 47, |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Фидес Мехмедова Сали |
|
2 |
Зам.-председател |
Атанаска Николова Лазарова |
|
3 |
Секретар |
Николинка Димитрова Стоянова |
|
4 |
Член |
Шевал Шабан Али |
|
5 |
Член |
Бакие Мехмед Исмаил |
|
6 |
Член |
Айнур Мюмюн Ахмед |
|
7 |
Член |
Стоянка Димитрова Димитрова |
|
С И К 201000435 |
с. Боил, ОУ "Й. Йовков", ул. "Първа" № 37 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Айля Гюрсел Реджеб |
|
2 |
Зам.-председател |
Йорданка Драгнева Тодорова |
|
3 |
Секретар |
Светлана Маркова Маринова |
|
4 |
Член |
Небахат Изет Ибрям |
|
5 |
Член |
Сейфи Февзи Бедри |
|
6 |
Член |
Хъкмет Едает Емин |
|
7 |
Член |
Бюлент Абтула Мехмед |
|
8 |
Член |
Айхан Ихсан Хюсеин |
|
9 |
Член |
Денислава Миленова Маркова |
|
С И К 201000436 |
с. Орешене, Кметство, ул. "Първа" № 51, |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Пенка Димитрова Димитрова |
|
2 |
Зам.-председател |
Тодор Георгиев Йорданов |
|
3 |
Секретар |
Ирина Златева Неделчева |
|
4 |
Член |
Решат Заит Дилявер |
|
5 |
Член |
Нурсен Махмуд Незир |
|
6 |
Член |
Себат Галиб Ешреф |
|
7 |
Член |
Елена Борисова Димитрова |
|
С И К 201000437 |
с. Паисиево, Пенсионерски клуб, ул. "Независимост" № 88А |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Самир Джелял Садедин |
|
2 |
Зам.-председател |
Славка Пенева Андреева |
|
3 |
Секретар |
Месут Мехмедемин Али |
|
4 |
Член |
Ахмед Бекир Ахмед |
|
5 |
Член |
Жулиен Костадинов Желев |
|
6 |
Член |
Хасан Кямил Али |
|
7 |
Член |
Иван Йорданов Петров |
|
8 |
Член |
Куна Йорданова Панчева |
|
9 |
Член |
Йорданка Василева Енева |
|
С И К 201000438 |
с. Окорш, Читалище, ул. "Н.Петков" № 32 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Снежана Георгиева Атанасова |
|
2 |
Зам.-председател |
Калинка Маринова Йорданова |
|
3 |
Секретар |
Еленка Кралева Йорданово |
|
4 |
Член |
Марийка Колева Георгиева |
|
5 |
Член |
Славка Стоименова Генова |
|
6 |
Член |
Селджан Реджеб Шабан |
|
7 |
Член |
Сузан Мехмед Али |
|
8 |
Член |
Светла Стефанова Димитрова |
|
9 |
Член |
Петър Стоянов Русев |
|
С И К 201000439 |
с. Окорш, ЦДГ, ул. "Н.Петков" № 49, |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Тодор Костадинов Петров |
|
2 |
Зам.-председател |
Димитра Станчева Георгиева |
|
3 |
Секретар |
Хюлия Акиф Дургут |
|
4 |
Член |
Снежа Илчева Георгиева |
|
5 |
Член |
Иглика Райчева Дончева |
|
6 |
Член |
Шенай Лютфи Рамадан |
|
7 |
Член |
Шенай Реджеб Касим |
|
8 |
Член |
Михаил Георгиев Михайлов |
|
9 |
Член |
Васил Андреев Андреев |
|
С И К 201000440 |
с. Вокил, ОУ "Алеко Константинов", ул. "Витоша" № 63, |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Неслихан Ибрахим Татар |
|
2 |
Зам.-председател |
Евдоким Гергов Спасов |
|
3 |
Секретар |
Айсел Юмер Феим |
|
4 |
Член |
Реджеб Хюсеин Реджеб |
|
5 |
Член |
Хюсния Садък Тахир |
|
6 |
Член |
Петър Коев Стоев |
|
7 |
Член |
Никола Стоянов Ризов |
|
8 |
Член |
Росица Андреева Костадинова |
|
9 |
Член |
Георги Йорданов Георгиев |
|
С И К 201000441 |
с. Вокил, ЦДГ, ул. "Витоша" № 65 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Веселина Атанасова Бойчева |
|
2 |
Зам.-председател |
Ваня Чавдарова Йовчева |
|
3 |
Секретар |
Дочка Колева Матева |
|
4 |
Член |
Али Невзат Али |
|
5 |
Член |
Фаик Ваид Реджеб |
|
6 |
Член |
Карани Мустафа Кадир |
|
7 |
Член |
Гюлджан Ружди Назиф |
|
8 |
Член |
Йорданка Григорова Желева |
|
9 |
Член |
Светла Йорданова Янева |
|
С И К 201000442 |
с. Овен, Пенсионерски клуб, ул. "Първа" № 4 |
||
№ |
Длъжност |
Трите имена |
|
1 |
Председател |
Хазел Себайтин Айналъ |
|
2 |
Зам. Пред. |
Цветан Иванов Копринджийски |
|
3 |
Секретар |
Емир Расим Осман |
|
4 |
Член |
Донка Атанасова Пенева |
|
5 |
Член |
Евгени Василев Бойчев |
|
6 |
Член |
Нургюл Гюнайдън Зайд |
|
7 |
Член |
Синан Рамаданов Хюсеинов |
|
8 |
Член |
Йорданка Димитрова Желязкова |
|
9 |
Член |
Величка Русева Илиева |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ГЕРБ |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ |
Трите имена |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
Джихатдин Джевдет Етем |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
Красимира Светлева Стоянова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
Марчел Жираир Сакалян |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
Мариана Алексиева Иванова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
Ана Петрова Батанова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
Енчо Петев Енчев |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 |
Елица Андонова Ангелова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 |
Таня Енчева Енчева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 |
Денка Бойкова Тодорова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 |
Ивелина Желева Крумова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 |
Евелина Йорданова Димитрова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 |
Бончо Костадинов Ангелов |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 |
Даринка Кирилова Михайлова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 |
Сейфи Февзи Бедри |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 |
Елена Желязкова Неделчева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 |
Росица Колева Енчева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 |
Величка Ценкова Ангелова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 |
Нурсема Нихат Ризова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 |
Шабан Изет Айналъ |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 |
Иван Стоянов Тотев |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 |
Елена Тодорова Неделчева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 |
Бейнур Бейтулов Галибов |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 |
Денка Иванова Великова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 |
Станислава Пламенова Йорданова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 |
Ангел Колев Матев |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 |
Анка Станчева Стоянова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 |
Алкин Айдън Мехмед |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 |
Пенка Петрова Тотева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 |
Вълчо Костадинов Николов |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 |
Баяр Хамид Алиш |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 |
Ерсин Сали Шабан |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 |
Маринка Пенева Раданова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 |
БирджанДинчер Мустафа |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 |
Анита Веселинова Кирова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 |
Олчай Дилявер Ахмен |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 |
Христо Генов Стефанов |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 |
Пепа Стойкова Митева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 |
Гюнай Хасиб Юмер |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
39 |
Диляна Иванова Димитрова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
40 |
Ерол Осман Расим |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА КОАЛИЦИЯ ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ |
Трите имена |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
Асен Станков Асенов |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
Галина Неделчева Неделчева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
Пламен Василев Николов |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА КОАЛИЦИЯ БСП за България |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ |
Трите имена |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
Анка Колева Ангелова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
Неделчо Стойчев Тодоров |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
Стелиян Николов Ранчев |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
Стоянка Иванова Господинова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
Иванка Василева Кънева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
Симеонка Иванова Георгиева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 |
Мариана Стефанова Йоргова |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 |
Николинка Димитрова Василева |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Решението може да се обжалва пред Централна избирателна комисия в 3 /три/- дневен срок от обявяването му.
Председател: Теодора Павлова Тодорова
Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин
* Публикувано на 29.04.2019 в 17:52 часа
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Главиница, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Тутракан, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
относно: промени в състава на секционни избирателни комисии в община Дулово, област Силистра при произвеждане на в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.