Районна избирателна комисия Силистра


РЕШЕНИЕ
№ 39-НС
Силистра, 11.06.2021

ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Кайнарджа област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове, при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

Постъпило e предложение от Кмета на община Кайнарджа с вх. № 0049-НС/08.06.2021 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 04.06.2021 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Кайнарджа.

Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации на 04.06.2021 г.

Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Кайнарджа.

С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4  и чл. 91 от Изборния кодекс, и във връзка с Решение № 124-НС от 26.05.2021 г.  на ЦИК, Районна избирателна комисия Силистра

Р Е Ш И: 

  1. НАЗНАЧАВА 13 /тринадесет/ секционни избирателни комисии в община Кайнарджа, както следва:

Длъжност

Име, презиме, фамилия

 

С И К  201500501   -   С. ВОЙНОВО

1

Председател

ПЕТЪР МИХАЙЛОВ ПЕТРОВ

2

Зам.председател

ДИМИТРИЧКА РАДЕВА ДИМИТРОВА

3

Секретар

ДОБРИНКА ТОДОРОВА ЙОРДАНОВА

4

Член

ИВАНКА СТЕФАНОВА МАРИНОВА

5

Член

НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ВЕЛИКОВ

6

Член

АЛЕКСИ АНТОНОВ ГЪЛЧАВОВ

7

Член

ДАРИНА ПЕТРОВА РАЙНОВА

     
 

С И К  201500502  -  С. ГОЛЕШ

1

Председател

СЕРДАР ГЮЛТЕКИН НЕВРИ

2

Зам.председател

СЕВИЛ ДЖЕФЕР ФИЗОЛА

3

Секретар

БАХРИ ЗИХНИ МЮСТЕДЖЕБ

4

Член

ГЕОРГИ ИВАЙЛОВ ЙОРДАНОВ

5

Член

САЛИ СЕЛИМОВ СЕИДОВ

6

Член

СТЕЛИЯН АНГЕЛОВ БОШНАКОВ

7

Член

ПЛАМЕН ТОДОРОВ ПАВЛОВ

8

Член

САИД ШАБАН ИСУФ

9

Член

ВИОЛЕТА ТОДОРОВА СИМЕОНОВА -ЕКЗАРОВА

     
 

С И К  201500503  -  С. ГОЛЕШ

1

Председател

ДЕНИЦА КРАСИМИРОВА ЙОРДАНОВА

2

Зам.председател

РАЛИЦА СТАНИСЛАВОВА КОСТАДИНОВА

3

Секретар

МАРИЙКА БАНЧЕВА УРУМОВА

4

Член

ЕФРАИМ ИБИШ МЕМИШ

5

Член

АЙХАН ШУКРИ РАМАДАН

6

Член

АЙДЪН РАФИЕВ САЛИЕВ

7

Член

ПЛАМЕНА КАЛИНОВА АЛЕКСАНДРОВА

8

Член

ПЛАМЕН ЕЛЕНЧЕВ ЕКЗАРОВ

9

Член

ПЛАМЕН ПЕТКОВ КОВАЧЕВ

     
     
 

С И К  201500504  -  С. ДАВИДОВО

1

Председател

ШЕНЕР ИБРАИМ АЛИ

2

Зам.председател

МЕДЕТ КУРБАНОВ МЕХМЕДОВ

3

Секретар

САНДРА СТЕФАНОВА СЕЛИМОВА

4

Член

ВЕСЕЛА ЗВЕЗДЕЛИНОВА ЛАЗАРОВА

5

Член

ПЕНКА ВАСИЛЕВА НИКОЛОВА

6

Член

КРАСИМИР ТРАЯНОВ СТОЯНОВ

7

Член

ЛИЛЯНА НИКОЛОВА ГЕОРГИЕВА

     
 

С И К   201500505   -  С. ДОБРУДЖАНКА

1

Председател

ВЕЛИЧКА РАДЕВА ВЪЛЕВА

2

Зам.председател

ВАНУШКА МАРИНОВА ЙОРДАНОВА

3

Секретар

ПЕНКА МАРИНОВА КРУШАРОВА

4

Член

СЕВИМ АЛИШ АМИШ

5

Член

СЮЗАН ВЕДАТ АХМЕД

6

Член

ДЖАНСЕР НЕДЖАТ СЮЛЕЙМАН

7

Член

НЕЛИ ХРИСТОВА КАЛУШЕВА

     
 

С И К  201500506   -   С. ЗАРНИК

1

Председател

ЮЗДЖАН САЛИ САЛИ

2

Зам.председател

ЕЛИСАВЕТА СТЕФКОВА КОЛЕВА

3

Секретар

ИВАН ДОБРИНОВ КИРОВ

4

член

ПЕТЪР АНГЕЛОВ ПЕТРОВ

5

член

ГЕОРГИ ДОБРЕВ ВЪРБАНОВ

6

член

САМЕТ АХМЕДОВ САЛИЕВ

7

член

АЙДЖАН СУНАЙ ЮСМЕН

     
 

С И К   201500507   -  С. КАЙНАРДЖА

1

Председател

КАЛИНКА ТОДОРОВА ИЛИЕВА

2

Зам.председател

ЖИВКО СПАСОВ КРУШАРОВ

3

Секретар

ЕКАТЕРИНА ПАВЛОВА ЛАЗАРОВА

4

Член

ГЕОРГИ ИВАНОВ ШАРБАНОВ

5

Член

МИЛЕНА ЕНЧЕВА АНГЕЛОВА

6

Член

АНТОН КОСТАДИНОВ СТОЯНОВ

7

Член

ФЕТМЕГЮЛ ФЕРАИМ РАСИМОВА

8

Член

ВЕЛИЧКА ГЕОРГИЕВА ОВЧАРОВА

9

Член

ЯНКО ДИМИТРОВ ХРИСТОВ

     
     
 

С И К  201500508  -  С. КРАНОВО

1

Председател

СПАС ЖИВКОВ КРУШАРОВ

2

Зам.председател

МАРИНКА АТАНАСОВА БЕНОВА

3

Секретар

ГЕРГАНА ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВА

4

Член

САБРИ ЮСЕИНОВ ХАЛИЛОВ

5

Член

ЕЛЕНКА ПЕТРОВА РАДЕВА

6

Член

ЛИЛИ ВЕЛКОВА ИВАНОВА

7

Член

АТАНАСКА СТАНЧЕВА РАДЕВА

     
     
 

С И К  201500509   -   С. ЧОЛАКОВО

1

Председател

ДИМИТЛЕНА ДИМИТРОВА РАДЕВА

2

Зам.председател

ПЛАМЕН ЕНЧЕВ МАРИНОВ

3

Секретар

НЕВЯНКА МАРИНОВА НИКОЛОВА

4

Член

ДОБРИНКА ПЕТРОВА МАЛЧЕВА

5

Член

СТЕФАН ПЕТРОВ ДИМИТРОВ

6

Член

КРАСИМИР СЛАВОВ ПАВЛОВ

7

Член

СЕРЯ НЕДЖМЕДИН РАСИМ

     
     
 

С И К  201500510  -  С. ПОСЕВ

1

Председател

БЕЙДЖЕ БЕЙДЖЕТ ИЛМИ

2

Зам.председател

РЕМЗИ АБИЛОВ КАРАГЬОЗОВ

3

Секретар

ЕЛКА БОРИСОВА ИВАНОВА

4

Член

ИЛИЯНА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА

5

Член

ЙОРДАН ТОДОРОВ ЙОРДАНОВ

6

Член

ВЕСКА ГЕОРГИЕВА ДОНЧЕВА

7

Член

ВАДЕТИН НАМИ САМИ

     
     
 

С И К  201500511  -  С. СВЕТОСЛАВ

1

Председател

ШАЙДЕ ЗЕКЕРЬОВА АБЛАМИТОВА

2

Зам.председател

ДИЯНА АНЧЕВА КИРОВА

3

Секретар

ВЪЛЧО АЛЕКСАНДРОВ КАМБУРОВ

4

Член

СЛАВЕЯ РАДОСЛАВОВА КУЗДОВА

5

Член

КОСТАДИНКА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА

6

Член

ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ КОВАЧЕВ

7

Член

НЕВЯНА ЕНЧЕВА ЕНЧЕВА

     
     
 

С И К  201500512   -   С. СРЕДИЩЕ

1

Председател

ПЕТЯ МАРИНОВА ЯНАКИЕВА

2

Зам.председател

СНЕЖАНКА ДИМИТРОВА АТАНАСОВА

3

Секретар

ДОБРИНКА КРЪСТЕВА МАДЖАРОВА

4

Член

КОСТАДИН МАРИНОВ МАРИНОВ

5

Член

БОЖИДАР ХРИСТОВ СТЕФАНОВ

6

Член

ЕРДЖАН РИФАДОВ МЕХМЕДОВ

7

Член

СИБЕЛ ЕМИЛОВА СТОЯНОВА

8

Член

ИВАН ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВ

9

Член

РАДОСЛАВ КАЛИНОВ КАЛИНОВ

     
     
     
 

С И К  201500513   -   С. СРЕДИЩЕ

1

Председател

ДИМИТЪР ХРИСТОВ КАРАИВАНОВ

2

Зам.председател

КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ МИРЧЕВ

3

Секретар

ЮЗЛЯМ СЮЛМАН ОСМАН

4

Член

РОСИЦА ТОНЕВА ИВАНОВА

5

Член

ХРИСТО ДИМИТРОВ ХРИСТОВ

6

Член

ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ

7

Член

ШЕФКЕД МЕНСЕИД ЮСЕИН

8

Член

МЮСТЕДЖЕБ САЛИМ АХМЕД

9

Член

ВИОЛЕТА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА

 

  1. Утвърждава списък с резервни членове както следва:

 

 

ДИМИТЪР ЙОРДАНОВ КОСТАДИНОВ

ЙОРДАН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ

ТИХОМИР ДОБРЕВ ТОДОРОВ

ДИМИТЪР ЙОРДАНОВ КОСТАДИНОВ

ДАНИЕЛ НИКОЛОВ ЙОРДАНОВ

НЕДЕЛЧО ГЕОРГИЕВ НЕДЕЛЧЕВ

АНАСТАСИЯ НИКОЛАЕВНА ОЛИШЕВСКАЯ

ТОДОР ДИМИТРОВ ТОДОРОВ

БИРДЖАН РАМАДАНОВ САИДОВ

РУМЕН ГЕОРГИЕВ БОЕВ

НИКОЛИНКА СТЕФАНОВА КУШЕВА

СЕВГИН ХАСАНОВ ХАСАНОВ

ПЕТЪР РАШКОВ РАШКОВ

 

  1. На назначените членове на СИК да бъдат издадени удостоверения, Образец № 26-НС от Изборните книжа, утвърдени с Решение №18-НС от 15.05.2021 г. на ЦИК.

 

Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.

Председател: Марияна Борисова Чобанова

Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин

* Публикувано на 11.06.2021 в 17:50 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930 

Решения

  • № 47-НС / 18.06.2021

    относно: Образуване на Подвижни секционни избирателни комисии за община Силистра при произвеждане на изборите за народни представители на 04 април 2021г.

  • № 46-НС / 18.06.2021

    относно: Промени в състава на секционни избирателни комисии в община Силистра, област Силистра при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

  • № 45-НС / 18.06.2021

    относно: Промени в състава на секционни избирателни комисии в община Алфатар, област Силистра при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

всички решения