• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Джевдет Ибрям Чакъров
    • 2. Гюнер Нихат Ахмед
    • 3. Ашкън Ружди Салим
    • 4. Мехмед Юмер Юмер
    • 5. Гюнер Халил Хакъ
    • 6. Джанан Халил Феим
    • 7. Левент Орхан Мемиш
    • 8. Сузан Шефкет Акиф
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Ивайло Николаев Тодоров
    • 2. Валентин Иванов Сърменов
    • 3. Георги Димитров Чипов
    • 4. Антон Петров Петров
  • 3. БНО
    • 1. Виктория Методиева Бъчварова
    • 2. Асен Огнянов Асенов
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Мюслюмет Сейфидин Юмер
    • 2. Антоанелия Янчева Табакова
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Илко Василев Илиев
    • 2. Гергана Желева Друмева
    • 3. Веселин Павлов Костов
    • 4. Борислав Александров Гогов
    • 5. Кремена Стоянова Димитрова
    • 6. Елизабета Маринова Кондова
    • 7. Владимир Василев Балканджиев
    • 8. Венцислав Илиев Стефанов
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Севда Сабит Реджеб
    • 2. Ивелин Василев Василев
    • 3. Добромира Николова Николова
    • 4. Мартин Веселинов Динков
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Георги Минчев Георгиев
  • 8. НФСБ
    • 1. Йордан Апостолов Апостолов
    • 2. Вера Александрова Минчева
    • 3. Румен Неделчев Ангелов
    • 4. Веселин Славчев Казаков
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Стоян Иванов Георгиев
    • 2. Ивелин Господинов Иванов
    • 3. Даниела Александрова Костова
    • 4. Зеки Мехмедов Салимов
    • 5. Силвия Стефанова Стоянова
    • 6. Цветан Стефанов Стоев
    • 7. Виктория Георгиева Бонева
    • 8. Георги Николов Атанасов
  • 10. МИР
    • 1. Ангел Минчев Момчев
    • 2. Красимир Радев Гълчавов
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Йосиф Трифонов Новаков
    • 2. Димо Пенчев Димов
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Изабела Димитрова Пантелеева
    • 2. Любомир Стоянов Николов
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Иван Кръстев Петров
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Маргарита Атанасова Генчева
    • 2. Маргарита Иванова Махаева
    • 3. Димитър Георгиев Димитров
    • 4. Величка Великова Костова
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Димитър Трендафилов Трендафилов
    • 2. Ели Илиа Келесис-Тодорова
    • 3. Стефан Младенов Михайлов
    • 4. Иванка Стойчева Желязкова
    • 5. Деян Герчев Ганев
    • 6. Веселин Чернев Хаджиев
    • 7. Илиян Кръстев Стратиев
    • 8. Георги Недялков Славчев
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Ивайло Михайлов Иванов
    • 2. Полина Ташкова Крумова
    • 3. Стефан Митков Стоев
    • 4. Надежда Йорданова Таскова
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Даниела Стоянова Иванова
    • 2. Калинка Иванова Георгиева
    • 3. Надежда Йорданова Недева
    • 4. Радослав Станимиров Радоев
    • 5. Ивайло Димитров Димитров
    • 6. Димитър Андонов Димитров
    • 7. Павлин Йорданов Бояджиев
    • 8. Атанаска Великова Апостолова
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Константин Стойков Илиев
    • 2. Атанас Марио Милушев
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Павела Василева Митова
    • 2. Петър Христов Димитров
    • 3. Ивайло Андонов Иванов
    • 4. Венцислав Ников Маринов
    • 5. Мартин Мариянов Костов
    • 6. Калоян Янков Янков
    • 7. Кристияна Радославова Колева
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Десислава Иванова Иванова
    • 2. Валери Йорданов Ангелов
    • 3. Иван Георгиев Гушев
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Виктория Христова Владова
    • 2. Лиляна Петрова Калчева
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Любен Иванов Станоев
    • 2. Недялка Мирчева Вълчева
    • 3. Георги Йорданов Георгиев
    • 4. Рафет Хюсеин Осман
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Ивелин Статев Иванов
    • 2. Мария Димитрова Димитрова
    • 3. Любомир Минков Минков
    • 4. Тошко Йотов Цаков
    • 5. Младен Русинов Минчев
    • 6. Селим Джавид Садула
    • 7. Тодор Георгиев Тодоров
    • 8. Орлин Огнянов Николов
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Надежда Друмева Бобчева
    • 2. Румен Николов Жеков
    • 3. Стефан Железов Железов
    • 4. Красимир Георгиев Георгиев
    • 5. Чавдар Димитров Куманов
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Евгений Стоянов Димитров
    • 2. Елка Таскова Шарбанова
    • 3. Августин Антонов Ганчев
    • 4. Веселин Тодоров Велчев
    • 5. Иванка Матеева Благоева
    • 6. Северин Анчев Иванов
  • 27. АТАКА
    • 1. Деница Стоилова Сидерова
    • 2. Матей Евтимов Евтимов
    • 3. Иван Пенчев Стойчев
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Момчил Стефанов Неков
    • 2. Радко Христов Славов
    • 3. Стойчо Димитров Нечев
    • 4. Добромир Маринов Добрев
    • 5. Димитър Маринчев Христов
    • 6. Веселина Георгиева Славчева
    • 7. Румянка Иванова Чанкова
    • 8. Лазар Иванов Лазаров
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Петър Георгиев Георгиев
    • 2. Георги Теофилов Кондев
    • 3. Павлина Тодорова Стоянова
    • 4. Мирослав Владимиров Василев
    • 5. Ивелина Валентинова Ахмед

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930 

Решения

  • № 186-НС / 04.10.2022

    относно: Одобряване на приемане на Приемо-предавателна разписка №20008037 за СИК № 203100172 в Община Силистра със сработили контроли-налични несъответствия.

  • № 185-НС / 02.10.2022

    относно: Разрешение за гласуване с хартиени бюлетини в СИК № 203100172 в Община Силистра при условията на чл. 269 от ИК

  • № 184-НС / 02.10.2022

    относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

всички решения