Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 46-НС
Силистра, 02.09.2022
ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Алфатар, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове, при произвеждане на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 г.
Постъпило e предложение от Кмета на община Алфатар с вх. № 54-НС от 31 август 2022 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените на 22.08.2022 г. консултации на парламентарно представените партии и коалиции от партии за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Алфатар.
Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протокол за проведени консултации от 22.08.2022 г.
Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Алфатар.
С оглед на гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4 от Изборния кодекс и чл.91 ал.11, във връзка с чл.89 ал.1 от, от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия Силистра
Р Е Ш И:
|
С И К 200100201 |
гр. Алфатар, ул. "Христо Ботев" №2, ОУ "Христо Ботев" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Камелия Димитрова Урумова |
2 |
Зам. председател |
Минка Стоянова Стоянова |
3 |
Секретар |
Владимир Стоянов Димов |
4 |
Член |
Стоянка Минчева Стоянова |
5 |
Член |
Анелия Николаева Толумбова |
6 |
Член |
Ердинч Фехми Мюстеджеб |
7 |
Член |
Пламен Михайлов Дучев |
8 |
Член |
Ганка Димитрова Сефанова |
9 |
Член |
Валентина Стоянова Толумбова |
С И К 200100202 |
гр. Алфатар, ул. "Йордан Петров" 15, НЧ "Й.Йовков-1894" |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Павлина Костова Иванова |
2 |
Зам. председател |
Иванка Жекова Петрова |
3 |
Секретар |
Красимира Димитрова Тодорова |
4 |
Член |
Валентина Стойчева Желева |
5 |
Член |
Галина Николаева Маринова |
6 |
Член |
Виолета Петрова Атанасова |
7 |
Член |
Ивелин Бориславов Черналиев |
|
С И К 200100203 |
гр. Алфатар, ул. "Ал. Стамболийски" №25, НЧ "Ведрина-1946" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Антоанета Никифорова Христова |
2 |
Зам. председател |
Иван Стоянов Иванов |
3 |
Секретар |
Боряна Стоянова Боева |
4 |
Член |
Живка Аспарухова Радева |
5 |
Член |
Явор Васков Гълчавов |
6 |
Член |
Стелиана Иванова Стоева |
7 |
Член |
Кремена Стоянова Ненова |
|
С И К 200100204 |
с. Алеково, ул. "Алеко Константинов" №47, Ритуална зала на кметство Алеково |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Димитър Стефчов Димитров |
2 |
Зам. председател |
Пеньо Добрев Драгиев |
3 |
Секретар |
Галя Иванова Крумова |
4 |
Член |
Милан Колев Станев |
5 |
Член |
Назиле Мехмедова Ахмедова |
6 |
Член |
Мариянка Радева Дочева |
7 |
Член |
Светлана Георгиева Атанасова |
|
С И К 200100205 |
с. Бистра, ул. Първа №6, Кметство |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Марина Атанасова Дичева |
2 |
Зам. председател |
Сезгин Ибрям Али |
3 |
Секретар |
Вася Иванова Василева |
4 |
Член |
Марийка Георгиева Иванова |
5 |
Член |
Назми Раимов Адилов |
6 |
Член |
Петранка Жекова Иванова |
7 |
Член |
Мирослав Иванов Боев |
|
С И К 200100206 |
с. Васил Левски, ул. Втора №2 А, Клуб на инвалида и пенсионера |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Стефани Василева Петрова |
2 |
Зам. председател |
Донка Иванова Черналиева |
3 |
Секретар |
Иванеса Теодорова Банкова |
4 |
Член |
Христо Великов Пенчев |
5 |
Член |
Радка Рачева Димова |
6 |
Член |
Красимир Георгиев Серебезов |
7 |
Член |
Калин Красимиров Петров |
|
С И К 200100207 |
с. Кутловица, ул. Първа №6, НЧ "Развитие-1942" |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Василка Иванова Христова |
2 |
Зам. председател |
Селминас Юсуф Юсеин |
3 |
Секретар |
Татяна Георгиева Атанасова |
4 |
Член |
Ахмед Енвер Ахмед |
5 |
Член |
Николета Иванова Георгиева |
6 |
Член |
Антоанета Димитрова Минчева |
7 |
Член |
Росица Иванова Стоянова |
|
||
|
С И К 200100208 |
с. Цар Асен, ул. Шеста № 1, Кметско наместничество |
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Иванка Стоянова Въндева |
2 |
Зам. председател |
Зиядин Ахмед Мехмед |
3 |
Секретар |
Ибазел Юсеин Али |
4 |
Член |
Дилян Валентинов Малчев |
5 |
Член |
Ерай Алиибрям Халилибрям |
6 |
Член |
Роза Банчева Миладинова |
7 |
Член |
Валери Тончев Василев |
С И К 200100209 |
с. Чуковец, ул. Първа №3А, Кметството |
|
№ |
Длъжност |
Трите имена |
1 |
Председател |
Вадет Емин Мехмед |
2 |
Зам. председател |
Гергана Цонева Петкова |
3 |
Секретар |
Осман Иса Абий |
4 |
Член |
Ерсин Шенол Ибрям |
5 |
Член |
Йордан Иванов Въндев |
6 |
Член |
Петър Алексиев Люцканов |
7 |
Член |
Гюлнар Халил Мехмед |
2.На назначените членове на СИК да бъдат издадени удостоверения, Образец № 31-НС от Изборните книжа, съгласно Решение № 1231-НС от 11.08.2022 г. на ЦИК.
Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.
Председател: Марияна Борисова Чобанова
Секретар: Илхан Етем Ахмед
* Публикувано на 02.09.2022 в 18:18 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Одобряване на приемане на Приемо-предавателна разписка №20008037 за СИК № 203100172 в Община Силистра със сработили контроли-налични несъответствия.
относно: Разрешение за гласуване с хартиени бюлетини в СИК № 203100172 в Община Силистра при условията на чл. 269 от ИК
относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.