Районна избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 48-НС
Силистра, 02.09.2022
ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в община Ситово, област Силистра и утвърждаване на списъците с резервните членове, при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.
Постъпило e предложение от Кмета на община Ситово с вх. № 59-НС/01.09.2022 г. на РИК - Силистра за поименния състав на секционни избирателни комисии, въз основа проведените консултации на 25.08.2022 г. и допълнителни консултации на 29.08.2022 г. на парламентарно представените партии и коалиции от партии, както и коалиции, която имат избрани с нейната кандидатска листа членове на Европейския парламент от Република България, но не са парламентарно представени за определяне състава и ръководствата на секционни избирателни комисии в община Ситово.
Към предложението са представени всички изискуеми документи, включително протоколи за проведени консултации на 25.08.2022 г. и 29.08.2022 г.
Постигнато е съгласие между участниците в консултациите относно състава на секционните избирателни комисии в община Ситово.
Като взе предвид, че са изпълнени условията на Решение № 10-НС от 19.08.2022 г. и Решение № 13-НС от 22.08.2022 г. на РИК – Силистра, и Решение № 1281-НС 16.08.2022 г. на ЦИК за назначаване на съставите на СИК в страната, и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4 и чл. 91 от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия
Р Е Ш И:
С И К 203200601 |
с.Ситово, ул. Трети март №76, НЧ „Христо Смирненски" 1940 |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Радка Здравкова Карарадова |
Зам. председател |
Атанаска Йовчева Ченева |
Секретар |
Соня Атанасова Дончева |
Член |
Ерхат Екрем Мустафа |
Член |
Недка Хараламбиева Бъчварова |
Член |
Мирослава Колева Тодорова |
Член |
Петя Кирилова Енева |
Член |
Величка Тодорова Петрова |
Член |
Ирена Тодорова Стоянова |
|
|
С И К 203200602 |
с.Босна, ул."Първа" , Автоспирка |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Нудрет Исмаил Кортелова |
Зам. председател |
Мелихат Рамаданова Юсеинова |
Секретар |
Снежана Радева Георгиева |
Член |
Деян Неделчев Неделчев |
Член |
Налян Ахмед Халим |
Член |
Ангел Славов Ангелов |
Член |
Владимир Руменов Петров |
Член |
Десислава Любомирова Опрева |
Член |
Севдие Реджебова Адемова |
|
|
С И К 203200603 |
с.Гарван, ул."Първа" №14, НЧ"Димитър Полянов" 1870 |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Невена Георгиева Атанасова |
Зам. председател |
Гинка Атанасова Макриева |
Секретар |
Нела Господинова Стоянова |
Член |
Елена Василева Костова |
Член |
Седат Хасан Мустан |
Член |
Веселин Петров Неков |
Член |
Здравко Руменов Йорданов |
|
|
С И К 203200604 |
с.Добротица, ул."Добруджа"№18/ Клуб на инвалида |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Василена Йорданова Йорданова |
Зам. председател |
Ангелинка Иванова Русева |
Секретар |
Доростела Милкова Траянова |
Член |
Есин Ибраим Мюсрефова |
Член |
Димитър Стефанов Дунчев |
Член |
Димитра Георгиева Димова |
Член |
Анна Иванова Писарева-Костова |
|
|
С И К 203200605 |
с.Ирник, ул."Трета" №3,КМЕТСТВО |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Елза Русева Йоргова |
Зам. председател |
Симона Руменова Георгиева |
Секретар |
Здравко Петров Петров |
Член |
Иглика Емилова Енчева |
Член |
Тезджан Али Осман |
Член |
Георги Любомиров Димитров |
Член |
Веска Михайлова Иванова |
|
|
С И К 203200606 |
с.Искра, ул."Образцова" №22, ОУ "Стефан Караджа" |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Нурел Мухсин Мустан |
Зам. председател |
Драгомир Севдов Свиленов |
Секретар |
Диана Тодорова Йорданова |
Член |
Николета Йорданова Кръстева |
Член |
Иванка Йорданова Дончева |
Член |
Божана Калчева Дончева |
Член |
Лиляна Стоянова Борисова |
Член |
Адил Реджебов Адилов |
Член |
Филис Фикрет Хабил |
|
|
С И К 203200607 |
с.Искра, ул."Образцова" №22, ОУ "Стефан Караджа" |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Мариана Петрова Иванова |
Зам. председател |
Божидар Кръстилев Бъчваров |
Секретар |
Неллин Незир Адем |
Член |
Георги Валентинов Гърдев |
Член |
Марийка Ченкова Стоянова |
Член |
Красимира Преславска Николова |
Член |
Емил Стоянов Енев |
Член |
Ана-Мария Атанасова Драгоева |
Член |
Гюлнар Заид Сюлейман |
|
|
С И К 203200608 |
с.Искра, ул."Звездел" № 3, НЧ"Бачо Киро-1943" |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Никола Йорданов Йорданов |
Зам. председател |
Бирсен Юдаим Али |
Секретар |
Красимира Росенова Орлоева |
Член |
Атанас Иванов Пенчев |
Член |
Християн Боянов Боянов |
Член |
Бенай Бейзат Кадир |
Член |
Димитър Любомиров Димитров |
Член |
Кюбра Гюрсел Осман |
Член |
Петър Веселинов Петров |
|
|
С И К 203200609 |
с.Любен и с. Ястребна, НЧ „Стефан Караджа" 1963 , ул."Първа" №3 |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Стела Петрова Петрова |
Зам. председател |
Пламен Йорданов Йорданов |
Секретар |
Сания Мустафа Юсуф |
Член |
Гергана Петрова Георгиева |
Член |
Теменужка Петрова Петрова-Русева |
Член |
Росица Иванова Петрова |
Член |
Милен Георгиев Маринов |
Член |
Кристина Георгиева Костова |
Член |
Севиляй Бюрхан Хасан |
|
|
С И К 203200610 |
с.Нова Попина, ул."Първа" №16, Кметство |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Мариана Иванова Василева |
Зам. председател |
Илина Даниелова Вълчева |
Секретар |
Елизабет Красимирова Енчева |
Член |
Гюрсел Сабри Шериф |
Член |
Йовка Иванова Траянова |
Член |
Николай Ангелов Николов |
Член |
Нермин Наим Шукри |
|
|
С И К 203200611 |
с.Поляна, ул."Първа" №35А клуб на с.Поляна |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Красимира Георгиева Калинова |
Зам. председател |
Кремена Атанасова Кирилова |
Секретар |
Нурсес Ридван Бакъ |
Член |
Яница Калоянова Костадинова |
Член |
Любомир Атанасов Атанасов |
Член |
Димитър Великов Гицов |
Член |
Стоянка Станчева Деведжиева |
|
|
С И К 203200612 |
с.Попина, ул."Първи май"№76, НЧ „Н.Й.Вапцаров" 1940 |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Светла Димитрова Йорданова |
Зам. председател |
Катя Енчева Маринова |
Секретар |
Галя Дончева Ангелова |
Член |
Юлка Димитрова Върбанова |
Член |
Николета Златкова Деведжиева |
Член |
Силвия Димитрова Балканджиева |
Член |
Джанер Джевдетов Неждетов |
С И К 203200613 |
с.Слатина, ул. "Втора" №2, Народно читалище |
Длъжност |
Трите имена |
Председател |
Димитринка Димитрова Арсова |
Зам. председател |
Лилия Веселинова Колева |
Секретар |
Николета Стоянова Иванова |
Член |
Кремена Борисова Москова |
Член |
Костадинка Тончева Костадинова |
Член |
Цветелина Минчева Колева |
Член |
Леман Илхан Бейзат |
2.На назначените членове на СИК да бъдат издадени удостоверения, Образец № 31-НС от Изборните книжа, съгласно Решение № 1231-НС от 11.08.2022 г. на ЦИК.
Решението може да се обжалва в 3 /три/- дневен срок по реда на чл.73 от ИК пред Централна избирателна комисия.
Председател: Марияна Борисова Чобанова
Секретар: Илхан Етем Ахмед
* Публикувано на 02.09.2022 в 18:23 часа
относно: Одобряване на приемане на Приемо-предавателна разписка №20008037 за СИК № 203100172 в Община Силистра със сработили контроли-налични несъответствия.
относно: Разрешение за гласуване с хартиени бюлетини в СИК № 203100172 в Община Силистра при условията на чл. 269 от ИК
относно: Промени в състава на СИК в община Главиница, област Силистра при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.